3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8214 kunstwerken aangeboden
Leentje Linders - ETS en reliëfdruk in nieuwe lijst - Feels good I hole it 53/75 II - 21047 kopen? Bied vanaf 95!

Leentje Linders - ETS en reliëfdruk in nieuwe lijst - Feels good I hole it 53/75 II - 21047

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen93 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rien Bout - Zeefdruk. Titel, Paisaje flotante no. 2 kopen? Bied vanaf 45!

Rien Bout - Zeefdruk. Titel, Paisaje flotante no. 2

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
Afmetingen86 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar kopen? Bied vanaf 3!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brons (Onbekend) - Kubistische bronzen sculptuur unieke man en vrouw partnerschap abstract modern kopen? Bied vanaf 340!

Brons (Onbekend) - Kubistische bronzen sculptuur unieke man en vrouw partnerschap abstract modern

Beeld / Object

Geplaatst doorsmokinjoe2014

TechniekBrons
Afmetingen20 cm x 30 cm x 15 cm (h x b x d)
Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!

Gena - Fantasy World

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
Afmetingen60 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - steendruk - Indian Market II 2/15 1996 - 21050 kopen? Bied vanaf 35!

Marianne Aulman - steendruk - Indian Market II 2/15 1996 - 21050

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Universum kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Universum

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967 kopen? Bied vanaf 45!

Wilfred Voet - Ets: "Een dag familieleven" - 1967

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen52.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Matt Groening - tekening, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 390!

Matt Groening - tekening, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Jaartal2010
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annemarie van Hoorick - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Annemarie van Hoorick - Zeefdruk, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
Afmetingen47 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leentje Linders - ETS en reliëfdruk in nieuwe lijst - Be art of the valley a.p. - 1996 - 21048 kopen? Bied vanaf 95!

Leentje Linders - ETS en reliëfdruk in nieuwe lijst - Be art of the valley a.p. - 1996 - 21048

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen93 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Zonder titel

Jaartal1988
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adry Deekens-van Gorp - 2 Prachtige zeegezichten in mooie lijst kopen? Bied vanaf 120!

Adry Deekens-van Gorp - 2 Prachtige zeegezichten in mooie lijst

Geplaatst doortil

Jaartal1988
Afmetingen38 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets en aquatint, AL AX kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets en aquatint, AL AX

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Une place sacre kopen? Bied vanaf 5!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Une place sacre

Jaartal1986
Afmetingen64 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Eikema - Westertoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!

Harmen Eikema - Westertoren Amsterdam

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkickie

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen41 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gena - Circle of Life kopen? Bied vanaf 300!

Gena - Circle of Life

Geplaatst doorGNart

Jaartal2019
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorSneekkunst

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Otto B. de Kat - steendruk - Het gele stoeltje 59/101 - 21527 kopen? Bied vanaf 150!

Otto B. de Kat - steendruk - Het gele stoeltje 59/101 - 21527

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hens de Jong - Darts - Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 40!

Hens de Jong - Darts - Kleurenhoutsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1966
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harr Scheffer - kleurenlinosnede - Zonder titel 24/30 - 1999 - 21506 kopen? Bied vanaf 50!

Harr Scheffer - kleurenlinosnede - Zonder titel 24/30 - 1999 - 21506

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1999
Afmetingen15 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fred de Heij - Waterlelie - oplage 56/75 - 21484 kopen? Bied vanaf 50!

Fred de Heij - Waterlelie - oplage 56/75 - 21484

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2003
TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Moeder en kind - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Poppe Damave - Moeder en kind - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972 kopen? Bied vanaf 95!

Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Smeets - Rode roos kopen? Bied vanaf 45!

Richard Smeets - Rode roos

Geplaatst doorkickie

Jaartal2005
Afmetingen38 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Room - Vuurtoren – Bornrif – Ameland kopen? Bied vanaf 55!

Frans Room - Vuurtoren – Bornrif – Ameland

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat kopen? Bied vanaf 65!

Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat

Geplaatst doorCuRio

Jaartal1991
Afmetingen111 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Hessel Brolsma - aquarel van rivierlandschap - 21533 kopen? Bied vanaf 125!

Johannes Hessel Brolsma - aquarel van rivierlandschap - 21533

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen16.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - x Uniqlo porselein servies: bordjes en kopjes kopen? Bied vanaf 150!

Keith Haring - x Uniqlo porselein servies: bordjes en kopjes

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

TechniekVaria
Afmetingen12 cm x 12 cm (h x b)
Ru van Rossem - Ets/aquatint - Kerstkaart 1966 - 21037 kopen? Bied vanaf 95!

Ru van Rossem - Ets/aquatint - Kerstkaart 1966 - 21037

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Arty Grimm - Rode klaproos kopen? Bied vanaf 40!

Arty Grimm - Rode klaproos

Geplaatst doorkickie

Jaartal2004
Afmetingen39 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Blankestijn - aquarel - Noord-Hollandse polder - 21036 kopen? Bied vanaf 85!

Theo Blankestijn - aquarel - Noord-Hollandse polder - 21036

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Saskia Bremer - zeefdruk - Tower of David - 21032 kopen? Bied vanaf 50!

Saskia Bremer - zeefdruk - Tower of David - 21032

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2000
Afmetingen73 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Krikor Momdjian - drogenaaldets / aquatint - Zonder titel 4/20 e.d. - 21526 kopen? Bied vanaf 95!

Krikor Momdjian - drogenaaldets / aquatint - Zonder titel 4/20 e.d. - 21526

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1995
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Keith Haring - Dancing Dogs boekensteunen / decoratieve objecten kopen? Bied vanaf 60!

Keith Haring - Dancing Dogs boekensteunen / decoratieve objecten

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen15 cm x 13 cm (h x b)
Johannes Hessel Brolsma - aquarel 'landschap in zonlicht' - 21543 kopen? Bied vanaf 65!

Johannes Hessel Brolsma - aquarel 'landschap in zonlicht' - 21543

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 27 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - Limited Edition Schaak spel / Chess Game kopen? Bied vanaf 85!

Keith Haring - Limited Edition Schaak spel / Chess Game

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

Jan Peter van Opheusden - Danseres kopen? Bied vanaf 45!

Jan Peter van Opheusden - Danseres

Geplaatst doorkickie

Afmetingen80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21020 kopen? Bied vanaf 85!

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21020

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2005
TechniekOffset
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tineke Looman - Olieverf op canvaspapier, Silent moment for us - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!

Tineke Looman - Olieverf op canvaspapier, Silent moment for us - Ingelijst (Groot)

Afmetingen114 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Buddy Hermans - zeefdruk - INGELIJST - Zonder titel - 21054 kopen? Bied vanaf 40!

Buddy Hermans - zeefdruk - INGELIJST - Zonder titel - 21054

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2005
Afmetingen65 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - aquarel / pentekening 'meisje met hoed' - 21018 kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - aquarel / pentekening 'meisje met hoed' - 21018

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away I kopen? Bied vanaf 15!

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Georg Ruijter - Geometrische compositie [unicum] - 21940 kopen? Bied vanaf 265!

Georg Ruijter - Geometrische compositie [unicum] - 21940

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" kopen? Bied vanaf 135!

Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes"

Geplaatst doordjs

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen16.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Georg Ruijter - Geometrische compositie 8 [unicum] - 21937 kopen? Bied vanaf 325!

Georg Ruijter - Geometrische compositie 8 [unicum] - 21937

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
DragerHardboard
IngelijstIngelijst

Leon Savelsberg - Gouache op papier, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
TechniekGouache
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van Diemen - Golf - zeefdruk kopen? Bied vanaf 85!

Jan van Diemen - Golf - zeefdruk

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Gerd van Dulmen - Ets / aquatint: wespen - 1971 - 21925 kopen? Bied vanaf 50!

Gerd van Dulmen - Ets / aquatint: wespen - 1971 - 21925

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst