3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8216 kunstwerken aangeboden
Eliza Kopec - Emotionel Birds - 21043 kopen? Bied vanaf 25!

Eliza Kopec - Emotionel Birds - 21043

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - balans (?) kopen? Bied vanaf 425!

Corneille - balans (?)

Geplaatst dooresger29

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Philip Vencken - Olieverf op doek, Camp (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Philip Vencken - Olieverf op doek, Camp (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2020
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Corneille - (titel onbekend) kopen? Bied vanaf 280!

Corneille - (titel onbekend)

Geplaatst dooresger29

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tonel (Ps.) - Antonio Eligio Fernández Tonel - Con brazo largo pero inutil 62/100 - CUBA - kopen? Bied vanaf 150!

Tonel (Ps.) - Antonio Eligio Fernández Tonel - Con brazo largo pero inutil 62/100 - CUBA -

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Abstract (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Abstract (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
Afmetingen114 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1931
Afmetingen81 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Simon Koene - Arend kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Arend

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen28.6 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Aat Veldhoen - Naakt met vogelkop - bijzonder brons beeld - 21504 kopen? Bied vanaf 1595!

Aat Veldhoen - Naakt met vogelkop - bijzonder brons beeld - 21504

Beeld / Object

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2006
TechniekBrons
Afmetingen42 cm x 20 cm x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Simon Koene - Kudde zebra's kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Kudde zebra's

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen27.7 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Cassiman - olieverf - La Entrada - 21023 kopen? Bied vanaf 450!

Roland Cassiman - olieverf - La Entrada - 21023

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen102 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon Koene - 2 Zebra's kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - 2 Zebra's

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen27.8 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Knotwilgen e.a. - ingelijste steendruk uit 1983 - 21013 kopen? Bied vanaf 65!

Nicolaas Wijnberg - Knotwilgen e.a. - ingelijste steendruk uit 1983 - 21013

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin Engelman - steendruk Prent 190 - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Martin Engelman - steendruk Prent 190 - zonder titel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Tijger kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Tijger

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen27.7 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Cassiman - groot portret in goudkleurige lijst kopen? Bied vanaf 350!

Roland Cassiman - groot portret in goudkleurige lijst

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen115 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Aquarel "Ankeveen" 1960 kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Aquarel "Ankeveen" 1960

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1960
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Buffel kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Buffel

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Josua Reichert - steendruk uit 2005 - nooit ingelijst geweest - 21022 kopen? Bied vanaf 95!

Josua Reichert - steendruk uit 2005 - nooit ingelijst geweest - 21022

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2005
TechniekLitho
Afmetingen60.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926 kopen? Bied vanaf 75!

Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976 kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1976
TechniekDroge Naald
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorduif

Jaartal1978
TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
John Foppen - Under Construction BL + WH. # K03. XL. Groot . kopen? Bied vanaf 169!

John Foppen - Under Construction BL + WH. # K03. XL. Groot .

Geplaatst doormiatzen

Jaartal2021
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Leon Savelsberg - Gouache op papier, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
TechniekGouache
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Remmet Jacobus Ouwejan - tekening uit 1948 - Oostzaan Haal Nr.275 - 21559 kopen? Bied vanaf 65!

Remmet Jacobus Ouwejan - tekening uit 1948 - Oostzaan Haal Nr.275 - 21559

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1948
TechniekPotlood
Afmetingen22 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Foppen - Blue Over Blue By Gold ..... # K 03. XL. Groot kopen? Bied vanaf 169!

John Foppen - Blue Over Blue By Gold ..... # K 03. XL. Groot

Geplaatst doormiatzen

Jaartal2021
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Vredegoor - Zeefdruk, titel, "Motto 1 ". kopen? Bied vanaf 25!

Bert Vredegoor - Zeefdruk, titel, "Motto 1 ".

Geplaatst doorduif

Jaartal2000
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andrzej Wawrzyniak - Bloembindster kopen? Bied vanaf 170!

Andrzej Wawrzyniak - Bloembindster

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2008
TechniekGouache
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Roger Chailloux - aquatint - Vrij Val (van Icarus?) - Prent 190 - 21917 kopen? Bied vanaf 65!

Roger Chailloux - aquatint - Vrij Val (van Icarus?) - Prent 190 - 21917

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen87.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 40!

Paul Citroen - litho - Mart Kempers

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel. kopen? Bied vanaf 40!

Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel.

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - Litho. Gezicht. kopen? Bied vanaf 35!

Peter Klashorst - Litho. Gezicht.

Geplaatst doorduif

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Kuiper - Geen titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21968 kopen? Bied vanaf 50!

Hannes Kuiper - Geen titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21968

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Thomas Heesakkers - Stilleven met emaillen en fruit kopen? Bied vanaf 195!

Thomas Heesakkers - Stilleven met emaillen en fruit

Geplaatst doorhenrisArtSale

Afmetingen24 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Klaus van der Locht - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Klaus van der Locht - Gemengde techniek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1990
Afmetingen37 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hisako Viruly Abe - abstracte steendruk - Composition 1/10 kopen? Bied vanaf 1!

Hisako Viruly Abe - abstracte steendruk - Composition 1/10

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maria de Ruiter de Witt - Poserend naakt - Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Maria de Ruiter de Witt - Poserend naakt - Tekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Hoedemakers - Schaal met druiven en karaf kopen? Bied vanaf 995!

Jan Hoedemakers - Schaal met druiven en karaf

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2017
Afmetingen64 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Fon Klement - Hommage aan Noord-Holland - UNICUM kopen? Bied vanaf 750!

Fon Klement - Hommage aan Noord-Holland - UNICUM

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1994
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dirkjan Ribbeling - Geen titel -gemengde techniek 1963- kopen? Bied vanaf 95!

Dirkjan Ribbeling - Geen titel -gemengde techniek 1963-

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1963
TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Age Klink - Abstracte compositie - Pentekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Age Klink - Abstracte compositie - Pentekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1986
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021 kopen? Bied vanaf 65!

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2006
TechniekOffset
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket - Krijttekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket - Krijttekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Hofland - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Jan Hofland - Zonder titel

Geplaatst doorJokeLaanbroek1970

Afmetingen49 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Foeller - Pool - Surrealistische Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Peter Foeller - Pool - Surrealistische Tekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Georg Ruijter - Compositie fluor [unicum] - 21952 kopen? Bied vanaf 250!

Georg Ruijter - Compositie fluor [unicum] - 21952

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Ans Woldringh - Bloemen kopen? Bied vanaf 30!

Ans Woldringh - Bloemen

Geplaatst doorrikpennartz

Afmetingen47.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst