Loopt vandaag af

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag geveild worden. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om het aanbod verder op uw wensen af te stemmen.

filters 1
Er worden 196 kunstwerken aangeboden
Gerrit Haverkamp - Zonnige bomenlaan - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 275!

Gerrit Haverkamp - Zonnige bomenlaan - olieverfschilderij

Geplaatst doorMiles

Afmetingen47 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat kopen? Bied vanaf 225!

Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 21.5 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Inka Klinckhard - Keramische penning: Ik geloof - 1981 kopen? Bied vanaf 99!

Inka Klinckhard - Keramische penning: Ik geloof - 1981

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekKeramiek
Afmetingen10 cm x 10 cm x 0.2 cm (h x b x d)
Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Aart van Dobbenburgh - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1941
TechniekLitho
Afmetingen27.5 cm x 19.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 299!

Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Heuff - Litho "Geheime geul Zuiderzeewerken" kopen? Bied vanaf 15!

Herman Heuff - Litho "Geheime geul Zuiderzeewerken"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1931
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hisako Viruly Abe - Grote litho kopen? Bied vanaf 50!

Hisako Viruly Abe - Grote litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Potthof - Litho kopen? Bied vanaf 150!

Hans Potthof - Litho

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Verweij - tekening + 4 zeefdrukken + handgeschreven gedicht kopen? Bied vanaf 150!

Hans Verweij - tekening + 4 zeefdrukken + handgeschreven gedicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekStift
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Guillaume Le Roy - Ets "Bruckner" kopen? Bied vanaf 45!

Guillaume Le Roy - Ets "Bruckner"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen65.8 cm x 50.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Albert Saverys - schilderij op linnen Leielandschap, handgesigneed kopen? Bied vanaf 3000!

Albert Saverys - schilderij op linnen Leielandschap, handgesigneed

Geplaatst doormodernart

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(1) kopen? Bied vanaf 250!

Antonio Saura - Litho: Vier maskers bij zelfportretten - 1981(1)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem den Ouden - Litho kopen? Bied vanaf 100!

Willem den Ouden - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - ets/aquatint - 1994 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - ets/aquatint - 1994

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981 kopen? Bied vanaf 299!

Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Herman Heuff - Ets boerderij in de sneeuw kopen? Bied vanaf 40!

Herman Heuff - Ets boerderij in de sneeuw

Geplaatst doorCello1

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen23.6 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet van der Hem - gemengde techniek op papier:Herriot's ontwapeningsplan - 1932 kopen? Bied vanaf 125!

Piet van der Hem - gemengde techniek op papier:Herriot's ontwapeningsplan - 1932

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1932
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen68.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 99!

Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56.5 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - Litho, perfecte staat kopen? Bied vanaf 100!

Reinier Lucassen - Litho, perfecte staat

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen64.7 cm x 49.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen kopen? Bied vanaf 795!

Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2021
Afmetingen54.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Matt Lamb - Untitled kopen? Bied vanaf 750!

Matt Lamb - Untitled

Geplaatst doorartcol

Jaartal1999
Afmetingen125 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maaike Alma - Ets "Unfinished business" kopen? Bied vanaf 35!

Maaike Alma - Ets "Unfinished business"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bjarne Melgaard - ingelijst Conté krijt op papier - 1997 kopen? Bied vanaf 1499!

Bjarne Melgaard - ingelijst Conté krijt op papier - 1997

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1997
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Reinier Lucassen - Litho kopen? Bied vanaf 75!

Reinier Lucassen - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint - Danser Billy Wilson en Diny, naakt - 1964 kopen? Bied vanaf 55!

Aat Veldhoen - Rotaprint - Danser Billy Wilson en Diny, naakt - 1964

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen34.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Anton Heyboer - ingelijste krijttekening: het ontstaan van... - 1980 kopen? Bied vanaf 295!

Anton Heyboer - ingelijste krijttekening: het ontstaan van... - 1980

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1980
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen68.5 cm x 102.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Tjeng Sit Oey - Houtsnede kopen? Bied vanaf 5!

Tjeng Sit Oey - Houtsnede

Geplaatst doorCello1

Jaartal1967
Afmetingen66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Forrer - Kleurenlitho OP REIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Jan Forrer - Kleurenlitho OP REIS Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Phil Grisel - Zon hangt naast stad kopen? Bied vanaf 70!

Phil Grisel - Zon hangt naast stad

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartcol

Jaartal1959
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Norbert Tadeusz - Kielschwein kopen? Bied vanaf 720!

Norbert Tadeusz - Kielschwein

Geplaatst doorlutzinkoeln

Jaartal2011
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen100 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000 kopen? Bied vanaf 695!

Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen42 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lodewijk Schelfhout - Ets/droge naald: Les Angles III - 1934 kopen? Bied vanaf 295!

Lodewijk Schelfhout - Ets/droge naald: Les Angles III - 1934

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1934
TechniekDroge Naald
Afmetingen42.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van Vessem - Gouache: De regendruppels verstoren het beeld ik kwam te laat' kopen? Bied vanaf 350!

Henk van Vessem - Gouache: De regendruppels verstoren het beeld ik kwam te laat'

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1991
TechniekGouache
Afmetingen75 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ciano Siewert - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Ciano Siewert - Litho

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 795!

Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd.

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helen Dora Lempriere - Litho, titel onbekend kopen? Bied vanaf 25!

Helen Dora Lempriere - Litho, titel onbekend

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!

Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 34 kopen? Bied vanaf 60!

Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 34

Geplaatst doorMiles

Jaartal1954
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - ‘De Loper’ - houtdruk met aquarel ondergrond - 2001 kopen? Bied vanaf 375!

Klaas Gubbels - ‘De Loper’ - houtdruk met aquarel ondergrond - 2001

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2001
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Album met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 250!

Jeanne Bieruma Oosting - Album met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 250!

Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
James Janicek - Hoofden kopen? Bied vanaf 5!

James Janicek - Hoofden

Geplaatst doorMFJOostendorp

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - zeefdruk 'Quell’ - 1991 - oplage 100. kopen? Bied vanaf 150!

Reinier Lucassen - zeefdruk 'Quell’ - 1991 - oplage 100.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Demel - Botsing kopen? Bied vanaf 5!

Karel Demel - Botsing

Geplaatst doorMFJOostendorp

TechniekLitho
Afmetingen6 cm x 4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 325!

Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen61.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 250!

Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1957
Afmetingen40 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Montyn - “Portret v.e luisteraar” eigen druk kopen? Bied vanaf 85!

Jan Montyn - “Portret v.e luisteraar” eigen druk

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst