Len Landzaat - Curacao's stilleven
Dirk Filarski - Olieverf op paneel, Bergerbos - Ingelijst
Louis Apol - Wintergezicht met molen en zeilboot
Nico Boers - 'Plan du Village'
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 96 x 149 cm (h x b) |
Incl. lijst | 120 x 170 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het doek is helemaal gaaf; de lijst is licht beschadigd. Zie de foto’s. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zevenbergen, Nederland |
Objectlocatie | Zevenbergen, Nederland |
Starttijd | 2-4-2024 om 12:46 |
Eindtijd | 16-4-2024 om 20:12 |