3. items
  5. Land

NederlandNederland

Er worden 4874 kunstwerken aangeboden
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal2010
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - litho kopen? Bied vanaf 1!
Pieter Defesche - lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormb1000

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wessel Couzijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Wessel Couzijn - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorvensterbanK3

Afmetingen84 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacqueline Schäfer - 4 kunstbeelden - gesigneerd - 375 ex. kopen? Bied vanaf 200!
Jacqueline Schäfer - 4 kunstbeelden - gesigneerd - 375 ex.Beeld / Object

Geplaatst doorJarold

TechniekOverig
Afmetingen22 cm x 20 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul van Dongen - De Tilburgse school - nieuw boek - 5 Tilburgse kunstenaars. kopen? Bied vanaf 50!
Paul van Dongen - De Tilburgse school - nieuw boek - 5 Tilburgse kunstenaars.Kunstboeken

Geplaatst doortien

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Anke Peddemors - Wielrenners kopen? Bied vanaf 19!
Anke Peddemors - WielrennersSchilderij

Geplaatst doorsinceira

Jaartal2022
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Pieter Dupont - Ruiterportret, Dirk Tulp kopen? Bied vanaf 165!
Pieter Dupont - Ruiterportret, Dirk TulpGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1905
TechniekGravure
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!
Wim Beuning - Apen - KleurenlithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Rouwette - Vrouw met wijnglas kopen? Bied vanaf 25!
Paul Rouwette - Vrouw met wijnglasGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1987
TechniekGiclée
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - 4 jaargetijden kopen? Bied vanaf 50!
Clemens Briels - 4 jaargetijdenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fer Hakkaart - Twee heren en een dame - Ets kopen? Bied vanaf 85!
Fer Hakkaart - Twee heren en een dame - EtsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 550!
Anton Heyboer - De oer vogelSchilderij

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oer vogel Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer - De oer vogel Krachtige schildering .Schilderij

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen61.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emelie Montens - De Roze Bloem kopen? Bied vanaf 15!
Emelie Montens - De Roze BloemTekening / Aquarel

Geplaatst doorks53

Jaartal1993
TechniekPotlood
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorJarold

TechniekOverig
Afmetingen23 cm x 21 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Louis Ector - Hooiberg kopen? Bied vanaf 100!
Louis Ector - HooibergSchilderij

Geplaatst doorKoku78

Jaartal1978
Afmetingen58.8 cm x 68.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan D. Scherft - Brugge, Begijnenhofje kopen? Bied vanaf 35!
Johan D. Scherft - Brugge, BegijnenhofjeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorks53

Jaartal1947
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Kleurenzeefdruk ‘ Abstract Poem ‘ kopen? Bied vanaf 70!
Hans Vanhorck - Kleurenzeefdruk ‘ Abstract Poem ‘Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pat Andrea - Schetsboek kopen? Bied vanaf 75!
Pat Andrea - SchetsboekGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGiraffe

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit de portfolio ‘Grafinu’ kopen? Bied vanaf 50!
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit de portfolio ‘Grafinu’Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1976
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Jacob van der Voort in de Betouw - Lichtspel bij het Lago Maggiore kopen? Bied vanaf 475!
Herman Jacob van der Voort in de Betouw - Lichtspel bij het Lago MaggioreSchilderij

Geplaatst doorGerlachus

Jaartal1880
Afmetingen76 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
De Ruys-Tydeman - Portret van een hondje (1919) kopen? Bied vanaf 300!
De Ruys-Tydeman - Portret van een hondje (1919)Schilderij

Geplaatst doorGerlachus

Jaartal1919
Afmetingen35 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Wim van der Meij - Rechtbank Zutphen kopen? Bied vanaf 40!
Wim van der Meij - Rechtbank ZutphenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBennekomKunst

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen23.3 cm x 29.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Warffemius - a propos de l´amour kopen? Bied vanaf 150!
Piet Warffemius - a propos de l´amourGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordowkok

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik David Schild - 2 Potloodtekeningen een van Cornelis Koppenol de andere is mijn onbekend. kopen? Bied vanaf 30!
Hendrik David Schild - 2 Potloodtekeningen een van Cornelis Koppenol de andere is mijn onbekend.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1900
TechniekPotlood
Afmetingen8.5 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Piet Wiegman (II) - Houtsnede. Vrouw met gitaar. kopen? Bied vanaf 40!
Piet Wiegman (II) - Houtsnede. Vrouw met gitaar.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - 5 gratis verzonden boeken - kopen? Bied vanaf 50!
Armando - 5 gratis verzonden boeken -Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Michael Berkhemer - 'zonder titel' kopen? Bied vanaf 75!
Michael Berkhemer - 'zonder titel'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordoorn2150

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40.7 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, geen kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, geenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg - Ardon, zeefdrukPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1960
TechniekVaria
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
Willem Brauck - Evian kopen? Bied vanaf 1!
Willem Brauck - EvianGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpatrickvandijk

Jaartal2006
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Ontmaskerd - (zeer grote zeefdruk) kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Ontmaskerd - (zeer grote zeefdruk)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpatrickvandijk

Jaartal1996
Afmetingen100 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim van der Meij - ets Landgoed Brinkgreven Deventer kopen? Bied vanaf 60!
Wim van der Meij - ets Landgoed Brinkgreven DeventerGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBerting22

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joep Königs - Muze | meesterlijke gouache - ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 99!
Joep Königs - Muze | meesterlijke gouache - ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doortakamine

Jaartal1988
TechniekGouache
Afmetingen76.6 cm x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard van der Leeden - De Koerierster Hannie Schaft 1995 kopen? Bied vanaf 50!
Gerard van der Leeden - De Koerierster Hannie Schaft 1995Penningen

Geplaatst doorHelart75

Jaartal1995
TechniekBrons
Afmetingen11.6 cm x 11.6 cm (h x b)
Piotr Konkel - The hearts - zeefdruk - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel - The hearts - zeefdruk - gesigneerd - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloft

Jaartal2000
Afmetingen52 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Steginga - Grote glazen schaal met verzilverd medaillon Artihove kopen? Bied vanaf 25!
Frans Steginga - Grote glazen schaal met verzilverd medaillon ArtihoveBeeld / Object

Geplaatst doorKkw

TechniekGlas
Afmetingen5 cm x 31 cm x 31 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30 EX!!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30 EX!!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5 GRAM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 199!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5 GRAM HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoKunst

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Bes - Glasvaas kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes - GlasvaasGlas / Keramiek

Geplaatst doorArtzaanstad

Jaartal1998
Afmetingen18 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans Mutsers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Hans Mutsers - zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van der Colk - Groot impressionistisch olieverf - "Winter in Haarlem" - exclusief ingelijst. kopen? Bied vanaf 184!
Willem van der Colk - Groot impressionistisch olieverf - "Winter in Haarlem" - exclusief ingelijst.Schilderij

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst