1e keer aangeboden

Saskia Bremer - Saude kopen? Bied vanaf 28!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Saude
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37.5 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 28
Xandra Donders - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Xandra Donders (1962) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 28
Egbert Schaap - Molen aan het bergpad kopen? Bied vanaf 125!
Egbert Schaap (1862-1939) Nederlands Molen aan het bergpad
Techniek Olieverf
Afmetingen 64 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Wim Zurne - Reliek kopen? Bied vanaf 25!
Wim Zurne (1953) Nederlands Reliek
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Vera van Heusden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Vera van Heusden (1959) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 105 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Patty Harpenau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Jan Willem Versteeg - Le Pont des Arts kopen? Bied vanaf 120!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands Le Pont des Arts
Techniek Olieverf
Afmetingen 36 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 120
Fons Brasser - Foto op aluminium: Braun - 2001 (sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 195!
Fons Brasser (1944) Nederlands Foto op aluminium: Braun - 2001 (sterk afgeprijsd!)
Techniek C-Print
Afmetingen 39 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Ad van Hassel - Tulpen kopen? Bied vanaf 35!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Tulpen
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 19 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Wim Steijn - Landschap van Bomen kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Landschap van Bomen
Techniek Ets
Afmetingen 41.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Louttre B. - Sous la Balancelle kopen? Bied vanaf 45!
Louttre B. (1926) Frans Sous la Balancelle
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 45
Heidi Lange - Maasai with spear kopen? Bied vanaf 125!
Heidi Lange (1940) Zweeds Maasai with spear
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 91 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Joan Miro - “Lithografie origineel IV”. kopen? Bied vanaf 95!
Joan Miro (1893-1983) Spaans “Lithografie origineel IV”.
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 95
Dries van den Broeck - Haan of kip kopen? Bied vanaf 50!
Dries van den Broeck (1923-1995) Belgisch Haan of kip
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Toorop - Bijzondere uitgave , 'zes tekeningen van Jan Toorop' € 135 kopen? Bied vanaf 135!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Bijzondere uitgave , 'zes tekeningen van Jan Toorop' € 135
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 135
Erwin Olaf - Polaroid foto: man met tutu en naaldhakken - 1991 kopen? Bied vanaf 350!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands Polaroid foto: man met tutu en naaldhakken - 1991
Techniek Polaroid
Afmetingen 7.5 x 9.5 cm (h x b)
€ 350
Erwin Olaf - Gelatine silver print kopen? Bied vanaf 350!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands Gelatine silver print
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17.5 x 24 cm (h x b)
€ 350
Dries van den Broeck - Tekening kopen? Bied vanaf 50!
Dries van den Broeck (1923-1995) Belgisch Tekening
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jo Manders - Jaren 60 diverse abstracte sepia's + gelithografeerde uitnodiging - gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Jo Manders (1936-1995) Nederlands Jaren 60 diverse abstracte sepia's + gelithografeerde uitnodiging - gesigneerd
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Jan Stroosma - "Schilder van Ameland" sepia/inkt tekening "zeilboten" met atelierstempel kopen? Bied vanaf 35!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands "Schilder van Ameland" sepia/inkt tekening "zeilboten" met atelierstempel
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Jan Stroosma - "Schilder van Ameland" kleurige pasteltekening "zeilboten" met atelierstempel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands "Schilder van Ameland" kleurige pasteltekening "zeilboten" met atelierstempel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Carel Willink - Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten' kopen? Bied vanaf 799!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten'
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Poen de Wijs - Ingelijste litho: Afrikaanse man kopen? Bied vanaf 115!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands Ingelijste litho: Afrikaanse man
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Poen de Wijs - Ingelijste litho op board: Man en vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 115!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands Ingelijste litho op board: Man en vrouw met vogel
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Vogel - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Vogel - 1996
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Vrouw, vogels & kat - 1997 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Vrouw, vogels & kat - 1997
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Corneille - Ingelijste zeefdruk: "Promenade C" - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: "Promenade C" - 1991
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - ingelijst voorblad van portfolio: Enchantements de L'eté - 1977 kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijst voorblad van portfolio: Enchantements de L'eté - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 77.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Michelangelo - Fraai beeld van David gesigneerd Ruggeri. G kopen? Bied vanaf 25!
Michelangelo (1475-1564) Italiaans Fraai beeld van David gesigneerd Ruggeri. G
Techniek Gips
Afmetingen 32 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Pieter Giltaij - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
Pieter Giltaij (1916) Nederlands zonder titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 64 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Cornelis de Kort - Fleurig boeket in glazen vaas kopen? Bied vanaf 100!
Cornelis de Kort (1910-1996) Nederlands Fleurig boeket in glazen vaas
Techniek Olieverf
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Corneille - Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube (7' (1967) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube (7' (1967)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Henk Jonker - geen titeĺ kopen? Bied vanaf 95!
Henk Jonker (1912-2002) Nederlands geen titeĺ
Techniek Olieverf
Afmetingen 135 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Marinus Vermeulen - Durgerdam kopen? Bied vanaf 275!
Marinus Vermeulen (1868-1941) Nederlands Durgerdam
Techniek Olieverf
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 275
Jean Paul Vroom - Balletdanser Nureyev - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands Balletdanser Nureyev - Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Jan Korthals - Stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 450!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Stadsgezicht Amsterdam
Techniek Olieverf
Afmetingen 44 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Han Krug - Landschap bij Goor - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Landschap bij Goor - Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 24 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Roger Hebbelinck - Polderlandschap hoeve kopen? Bied vanaf 95!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch Polderlandschap hoeve
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Marino Marini - Paard kopen? Bied vanaf 95!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans Paard
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Claire Bonebakker - Les Mesnuls Frankrijk - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Claire Bonebakker (1904-1979) Nederlands Les Mesnuls Frankrijk - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Ap Sok - La Moselle - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Ap Sok (1917-2004) Nederlands La Moselle - Landschap
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Metten Koornstra - Bezoek aan het ziekbed - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Bezoek aan het ziekbed - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Maria Klinkenberg - Sculptuur | 'Scheepsjager Wildervank' | 1989 kopen? Bied vanaf 95!
Maria Klinkenberg (1949-2005) Nederlands Sculptuur | 'Scheepsjager Wildervank' | 1989
Techniek Kunststof
Afmetingen 15 x 25 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Martine Jacobs - Schaak Aap kopen? Bied vanaf 69!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Schaak Aap
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 69
J. Warmenhoven - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 150!
J. Warmenhoven Nederlands Duinlandschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Ronald Boonacker - Tanzania I Gratis bezorgd* kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Tanzania I Gratis bezorgd*
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Ad Pieters - landschap met veulen kopen? Bied vanaf 45!
Ad Pieters (1916-1979) Nederlands landschap met veulen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 33 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Kees Salentijn - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn (1947) Nederlands zonder titel maar wel met lijst!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 47 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45