3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Jan Cremer - Composition Nr. 1, litho (1960, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 800!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Composition Nr. 1, litho (1960, kleine oplage)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 800
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904 kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.050
Constant - Ingelijste ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l'amour - 1979 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l'amour - 1979 (nette lijst!)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 100!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulpen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 260
14 biedingen
Herman Brood - zeer grote zeefdruk: Horen, zien, zwijgen kopen? Bied vanaf 799!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeer grote zeefdruk: Horen, zien, zwijgen
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 133 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 799
Jan Cremer - Landschap, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Landschap, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 89 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 325
1 bieding
Corneille - portfoliomap met vier zeefdrukken: Quatre petites scenes d'ete". - 1991 kopen? Bied vanaf 799!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch portfoliomap met vier zeefdrukken: Quatre petites scenes d'ete". - 1991
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 799
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Kook van jou(Nieuwe lijst!!) kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Kook van jou(Nieuwe lijst!!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Jan Cremer - De zwarte tulp, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands De zwarte tulp, zeefdruk (netjes ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 315
3 biedingen
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Purple haze(prachtige nieuwe lijst!!) kopen? Bied vanaf 850!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Purple haze(prachtige nieuwe lijst!!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 115 x 99.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Willem Dooijewaard - Broer en zus kopen? Bied vanaf 850!
Willem Dooijewaard (1892-1980) Nederlands Broer en zus
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 899!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands olieverf op doek: Remise - 1989
Techniek Olieverf
Afmetingen 83.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Corneille - Servies kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Servies
Techniek Keramiek
Afmetingen 8 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 1000!
Nobless (1987) Frans His Airness
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 1.000
Jiri Anderle - „KAMASUTRA II" 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 890!
Jiri Anderle (1936) Tsjechisch "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 80 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 890
Jos van Riemsdijk - Cyrilleke kopen? Bied vanaf 2900!
Jos van Riemsdijk (1915-2005) Nederlands Cyrilleke
Techniek Brons
Afmetingen 72 x 16 x 14.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.900
David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 1000!
David Law (1967) Frans Crypto Al Pacino
Techniek Fotocollage
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 925!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Schepen in de Rotterdamse haven
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 925
Salvador Dali - 3D Figurine van shilderij met toestemming van de Salvador Dali Foundation kopen? Bied vanaf 40!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 3D Figurine van shilderij met toestemming van de Salvador Dali Foundation
Techniek Betongips
Afmetingen 8 x 18 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 600 g
€ 40
Igor Kusmirak - Visstokken kopen? Bied vanaf 250!
Igor Kusmirak (1944) Nederlands Visstokken
Techniek Olieverf
Afmetingen 160 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 250
Kamagurka - Oud worden kopen? Bied vanaf 350!
Kamagurka (1956) Belgisch Oud worden
Techniek Stift
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350