Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje
Marius Bauer - Ingelijste ets: in Stamboel - 1890
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 11 x 15 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Sneek, Nederland |
Starttijd | 10-4-2024 om 16:36 |
Eindtijd | 16-4-2024 om 20:03 |