Herman Brood (1946-2001)
  5. Herman Brood
Herman Brood (1946-2001)

Herman Brood (1946-2001)

Kunstenaar

Herman BROOD (Zwolle 1946 - Amsterdam 2001)

Schilder, muzikant, acteur

Herman Brood (1946-2001) staat bekend als een iconische Nederlandse kunstenaar wiens veelzijdige talent de grenzen van muziek en beeldende kunst overschreed. Zijn unieke bijdragen aan zowel de rockmuziek als de kunstwereld hebben hem een blijvende plaats in de culturele geschiedenis verzekerd.

Geboren in 1946, brak Brood aanvankelijk door als rock-'n-roll muzikant en verwierf snel bekendheid met zijn energieke optredens en aanstekelijke hits. Naast zijn muzikale prestaties was Brood ook een begaafde kunstenaar die schilderijen, tekeningen en zeefdrukken creëerde die zijn gedurfde en kleurrijke stijl weerspiegelden.

Herman Brood's kunstwerken zijn doordrenkt met dezelfde rebellie en vrijheid die zijn muzikale carrière kenmerkten. Zijn schilderijen zijn vaak expressief, spontaan en doordrenkt van emotionele diepte. Zijn karakteristieke gebruik van lijnen, kleuren en vormen creëerde een herkenbare visuele taal die zijn kunstwerken onmiddellijk herkenbaar maakte.

In de kunstwereld werd Brood geprezen om zijn vermogen om zijn persoonlijke emoties en ervaringen op een directe en ongefilterde manier vast te leggen. Zijn kunstwerken zijn vaak rauw en eerlijk, en tonen een diepe verbinding met het leven en de menselijke ervaring.

Vandaag de dag blijft Herman Brood's nalatenschap voortleven door zijn muziek en kunst. Zijn kunstwerken zijn te bewonderen in galeries en collecties over de hele wereld, en zijn invloed blijft zichtbaar in de hedendaagse kunstenaars die geïnspireerd zijn door zijn gedurfde en compromisloze benadering. Of het nu gaat om zijn muzikale erfenis of zijn artistieke creaties, Herman Brood blijft een bron van inspiratie voor velen.

Aangeboden items
109
Verkochte items
4046
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Herman Brood - Baseballer N°7 op linnen kopen? Bied vanaf 340!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Baseballer N°7 op linnen
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 340
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars DE DRUMMER kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars DE DRUMMER
TechniekKunsthars
Afmetingen16 x 13 x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 100
Herman Brood - Bijzonder mooi '' Gezicht'' ingelijst Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 58!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Bijzonder mooi '' Gezicht'' ingelijst Nieuwstaat
Afmetingen46 x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 58
Herman Brood - Zeefdruk: Cor en ik kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Cor en ik
Afmetingen70.5 x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Herman Brood - z.t. (handgesigneerde zeefdruk op canvas) kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands z.t. (handgesigneerde zeefdruk op canvas)
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 499
Herman Brood - Fraai '' Gezicht '' NIEUW (ingelijst) kopen? Bied vanaf 66!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Fraai '' Gezicht '' NIEUW (ingelijst)
Afmetingen46 x 36 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 66
1 bieding
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars---HOREN ZIEN en ZWIJGEN kopen? Bied vanaf 110!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars---HOREN ZIEN en ZWIJGEN
TechniekKunsthars
Afmetingen12 x 21 x 9 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 110
1 bieding
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars---ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 110!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars---ALS IK JOU NIET HAD
TechniekKunsthars
Afmetingen14 x 7 x 7 cm (h x b x d)
€ 110
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd.
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BASEBALL
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 59
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 59
Herman Brood - Kleurenzeefdruk WASVROUW kopen? Bied vanaf 65!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk WASVROUW
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
€ 65
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 165!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd.
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Herman Brood - ELVIS - 41/150 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ELVIS - 41/150 - gesigneerd
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Herman Brood - Moeder en Kind - 185/350 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Moeder en Kind - 185/350 - gesigneerd
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Herman Brood - SPOELT U MAAR - een must have voor het kleine kamertje ! kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands SPOELT U MAAR - een must have voor het kleine kamertje !
Afmetingen42.5 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Herman Brood - Drieluik , prachtig gelijst kopen? Bied vanaf 195!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Drieluik , prachtig gelijst
Afmetingen46 x 36 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 195
Herman Brood - 'Van pijn kromp hij ineen' kopen? Bied vanaf 300!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'Van pijn kromp hij ineen'
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Herman Brood - 'Woedend Licht (boek en litho) kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'Woedend Licht (boek en litho)
TechniekHardcover
Afmetingen34.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 125
Herman Brood - “Ik aksepteer u zoals ik ben” kopen? Bied vanaf 3100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands “Ik aksepteer u zoals ik ben”
TechniekHardcover
Afmetingen55 x 35 cm (h x b)
€ 3.100
Herman Brood - 'Joe Cocker toch' kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'Joe Cocker toch'
TechniekOffset
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Herman Brood - 'Bruce Springsteen' kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'Bruce Springsteen'
TechniekOffset
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
€ 50
Herman Brood - Zeefdruk Nr. 137 - Perro Bravo - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk Nr. 137 - Perro Bravo - Ingelijst (Groot!)
Afmetingen112.5 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Herman Brood - Zeedruk Nr. 2 - Alfa brood typo zus typos - Geheel nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 285!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeedruk Nr. 2 - Alfa brood typo zus typos - Geheel nieuw ingelijst
Afmetingen68 x 90 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 285
Herman Brood - Kleurenzeefdruk. Titel, Wasvrouw. kopen? Bied vanaf 60!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk. Titel, Wasvrouw.
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
€ 60
Herman Brood - Torso Blue kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso Blue
Afmetingen115 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN en HOND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk MAN en HOND Handgesigneerd.
Afmetingen112 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Herman Brood - Mick Jagger | Brood (nette vent) kopen? Bied vanaf 80!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Mick Jagger | Brood (nette vent)
TechniekGiclée
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
€ 80
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
€ 65
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars --FOR EVER (friends) kopen? Bied vanaf 95!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars --FOR EVER (friends)
TechniekKunsthars
Afmetingen17 x 12 x 9 cm (h x b x d)
€ 95
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars GUITARMAN kopen? Bied vanaf 95!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars GUITARMAN
TechniekKunsthars
Afmetingen15 x 14 x 13 cm (h x b x d)
€ 95
Herman Brood - 'Touch down' kopen? Bied vanaf 300!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'Touch down'
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Herman Brood - Baseball kopen? Bied vanaf 120!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Baseball
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 120
Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Forever Friends
Afmetingen82 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Herman Brood - Zeefdruk EA6 - Vrienden - Geheel nieuw ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk EA6 - Vrienden - Geheel nieuw ingelijst - gesigneerd
Afmetingen65 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Herman Brood - Blocks 2000 kopen? Bied vanaf 2750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Blocks 2000
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 2.750
Herman Brood - The Most kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands The Most
Afmetingen93 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Herman Brood - Barbra Streisand, offset litho kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Barbra Streisand, offset litho
TechniekOffset
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
€ 50

Kunst kopen van Herman Brood

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Herman Brood? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Herman Brood. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Herman Brood en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Herman Brood te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Herman Brood!

Volg het aanbod kunst van Herman Brood te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Herman Brood te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Herman Brood instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Herman Brood kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Herman Brood!

Waarom via Kunstveiling kunst van Herman Brood kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Herman Brood en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Herman Brood via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Herman Brood of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Herman Brood?

Kunst kopen van Herman Brood begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Herman Brood, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Herman Brood. Om meer kans te maken om de Herman Brood te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Herman Brood! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.