Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Elva Polyakova - Prinsengracht in Amsterdam
Tapio Wirkkala - Revontulet- Noorderlicht 3x
Bernadette Leijdekkers - Danseres
Ger Meinema - Expositie Singel 100 Art - groot olieverf - zonder titel - fraai ingelijst
Jan Bos - Prachtig geschilderde aquarel "Musje" - gesigneerd - in passe partout
Pieter Holstein - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Dick Cassee - Droge naald ets, Zonder titel - Ingelijst.
Dick Cassee - Droge naald ets, Venascle - Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Zonder titel, Ingelijst.
Peter Vos - Tereus 1986 - man transformeert in vogel - litho in mooie staat
Ronald Boonacker - Schilderij Méditerraneé INGELIJST (Certificaat van echtheid) GRATIS VERZENDING
Rik van Iersel - Zeefdruk Nr. 58 - Zonder titel - Ingelijst
Klaas Gubbels - Houtdruk: Rode kan - 2018
Hans van Zummeren - Tekening, handgesigneerd
Willebrord de Winter - figuurcompositie
Han Teng - zonder titel (ht60)
Ferdinand Erfmann - Het Boekenbal
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg
Corneille - Trois Images d'un Ete
Christiaan Bastiaans - 1259 AD
Klaas van den Berg - Sculptuur “ Ik wijs je de weg “. Zeldzaam
Cornelis Brandenburg - Zeedijk (Amsterdam)
Anton Pieck - *Prijs Verlaagd* Eigen druk Ets droge naald Mechelen
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie
Pierre Alechinsky - Astrologie Poétique
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979
Cornelis Brandenburg - Montelbaanstoren/Oudeschans
Herman Brood - Roy Orbison, offset litho
Herman Brood - Prince, offset litho
Frans Huysmans - Bergense School.
Hans Habraken - Stilleven met pruimen
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York
Asger Jorn - Cobra , Litho zonder titel, ingelijst
Mies Deinum - In 1937 kubistisch geschilderde Gouache "atelier herman Moerkerk" - gesigneerd
Corry Ammerlaan - Schitterend bronzen beeld op hoge voet