3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8655 kunstwerken aangeboden
Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!
Herman Brood - 2 figuren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOs

TechniekStift
Afmetingen23 cm x 16 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin Olaf - foto: Twee bezoekers van 'Kuifje in Excelsis', Paradiso, Amsterdam, 1986 kopen? Bied vanaf 375!
Erwin Olaf - foto: Twee bezoekers van 'Kuifje in Excelsis', Paradiso, Amsterdam, 1986

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekC-Print
Afmetingen30.5 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2004
Afmetingen79.5 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Huib de Ru - Potloodtekening: Naakte dame kopen? Bied vanaf 150!
Huib de Ru - Potloodtekening: Naakte dame

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPotlood
Afmetingen48 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Ronald Tolman - Ets: Man op een steigerend paard zwaaiend met witte vlaggen - 1996 kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Tolman - Ets: Man op een steigerend paard zwaaiend met witte vlaggen - 1996

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen47.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood - The odd couple

Geplaatst doorOs

Afmetingen134 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962 kopen? Bied vanaf 150!
Herman Habes - Gemengde techniek: "Jeugd herberg" - 1962

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1962
Afmetingen24 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Zeefdruk: Clair Obscur kopen? Bied vanaf 125!
Nico Vrielink - Zeefdruk: Clair Obscur

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 195!
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Nou je zin??? kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood - Nou je zin???

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOs

TechniekStift
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Victor Linford - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 235!
Victor Linford - Gemengde techniek - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' kopen? Bied vanaf 175!
Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied'

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - Houtdruk - 2015 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels - Houtdruk - 2015

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
Afmetingen39.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Man Ray - Ets: La mysticite charnelle de Rene Crevel (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Man Ray - Ets: La mysticite charnelle de Rene Crevel (nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kuyk - Lot van 2 Zeefdrukken - 1976 - "Grafinu" - 71/250 kopen? Bied vanaf 50!
Harry van Kuyk - Lot van 2 Zeefdrukken - 1976 - "Grafinu" - 71/250

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen58 cm x 43 cm (h x b)
Laatste
kans
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 100!
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wil Willemsen - Gossip | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Wil Willemsen - Gossip | kleuren zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!), aanbieding! kopen? Bied vanaf 350!
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!), aanbieding!

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!
Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1976
TechniekVaria

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willi Kissmer - Giclée: Draperie kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - Giclée: Draperie

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekGiclée
Afmetingen67 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 115!
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79

Geplaatst doorin2art

Jaartal1980
Afmetingen64 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno

Jaartal2002
Afmetingen31 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dumbler & Breiden - ‘60 vintage keramiek vaas kopen? Bied vanaf 89!
Dumbler & Breiden - ‘60 vintage keramiek vaas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen30 cm x 19 cm (h x b)
Gewicht1854 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 45!
Ad Verstijnen - Indianen

Geplaatst doorPrivateartcollector

Afmetingen34 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Douglas Allsop - Gesigneerde zeefdruk - 9/50 - 1986 kopen? Bied vanaf 55!
Douglas Allsop - Gesigneerde zeefdruk - 9/50 - 1986

Geplaatst doorin2art

Jaartal1986
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arie Zwart - Ibiza Straand kopen? Bied vanaf 400!
Arie Zwart - Ibiza Straand

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGregor1978

TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Léon Massaux - Koeien in de weide - 1885 - Olieverf op paneel - Klassieke lijst kopen? Bied vanaf 140!
Léon Massaux - Koeien in de weide - 1885 - Olieverf op paneel - Klassieke lijst

Geplaatst doorChors

Jaartal1885
Afmetingen39 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Paul van Dam - Veluwse boerderij | gekleurde houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Paul van Dam - Veluwse boerderij | gekleurde houtsnede - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Afmetingen32.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Straaten - Boom met meervoudige stam | aquarel/tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Straaten - Boom met meervoudige stam | aquarel/tekening - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 39.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel mogelijk maar niet bekend bij mij kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel mogelijk maar niet bekend bij mij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen72 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Horen, zien en zwijgen (HB007) kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood - Horen, zien en zwijgen (HB007)

Beeld / Object

Geplaatst doorJunta

TechniekKunststof
Afmetingen15 cm x 24 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Livinus van de Bundt - La fille pleurante - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1943
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - "The Yellow Umbrellas US " original stofmonster+ offset druk XL kopen? Bied vanaf 59!
Christo - "The Yellow Umbrellas US " original stofmonster+ offset druk XL

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen49 cm x 51 cm (h x b)
18k gouden ring bezet met een blauwe en witte parel en briljant geslepen diamant kopen? Bied vanaf 550!
18k gouden ring bezet met een blauwe en witte parel en briljant geslepen diamant

Sieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen1.1 cm x 1.7 cm (h x b)
GesigneerdZonder keur
Laatste
kans
Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 25!
Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekAquarel
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Francoise Deberdt - La fille et l'écureuil kopen? Bied vanaf 25!
Francoise Deberdt - La fille et l'écureuil

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Baule - 211208 - African Baule figure - Iv. Coast. kopen? Bied vanaf 65!
Baule - 211208 - African Baule figure - Iv. Coast.

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen40 cm x 16 cm x 12 cm (h x b x d)
Henk Poeder - Knikkers kopen? Bied vanaf 69!
Henk Poeder - Knikkers

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen16.5 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
14k gouden ring bezet met bergkristal, parel, onyx en briljant geslepen diamant kopen? Bied vanaf 500!
14k gouden ring bezet met bergkristal, parel, onyx en briljant geslepen diamant

Sieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen1.3 cm x 3.0 cm (h x b)
GesigneerdNederlands keur
Anton Heyboer - De oer moeder kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer - De oer moeder

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoruba - 220255 - African Yoruba mask - Nigeria. kopen? Bied vanaf 45!
Yoruba - 220255 - African Yoruba mask - Nigeria.

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen36 cm x 26 cm x 21 cm (h x b x d)
Anton Heyboer - 2 dames op een terrasje. kopen? Bied vanaf 650!
Anton Heyboer - 2 dames op een terrasje.

Geplaatst doorGesta

Jaartal1992
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Slabbinck - I go my way kopen? Bied vanaf 190!
Frank Slabbinck - I go my way

Geplaatst doorKzienier

Jaartal2022
TechniekGiclée
Afmetingen68.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
14k wit gouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.35ct - F/G VS/SI kopen? Bied vanaf 350!
14k wit gouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.35ct - F/G VS/SI

Sieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.33 cm x 0.42 cm (h x b)
GesigneerdZonder keur
Frans van Riel - Abstract kopen? Bied vanaf 35!
Frans van Riel - Abstract

Geplaatst doorJojo7382

Afmetingen95.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Igbo - 220257 - African IGBO Mask - Nigeria. kopen? Bied vanaf 45!
Igbo - 220257 - African IGBO Mask - Nigeria.

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen37 cm x 21 cm x 21 cm (h x b x d)