3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Edwin Janssen - Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer kopen? Bied vanaf 50!
Edwin Janssen (1961) Nederlands Lot van 2 items: Edwin Janssen, Jenny Holzer
Afmetingen25 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje
Afmetingen2 x 17.7 x 17.7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 5
3 biedingen
Willem Hendrik van Norden - ESKAF - Jardiniere model 52 ontwerp W.H. van Norden kopen? Bied vanaf 1!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands ESKAF - Jardiniere model 52 ontwerp W.H. van Norden
Afmetingen8 x 16 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 15
5 biedingen
Herman Brood - Mick Jagger | Brood (nette vent) kopen? Bied vanaf 80!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Mick Jagger | Brood (nette vent)
TechniekGiclée
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 80
Cees Bantzinger - Zittend vrouwfiguur, sepia kopen? Bied vanaf 20!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands Zittend vrouwfiguur, sepia
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Henry Schouten - Baby's kopen? Bied vanaf 100!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Baby's
Afmetingen110 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
3 biedingen
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69