3. items
  5. Populaire items
Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!

Populaire items

U vindt hier een overzicht van het populaire aanbod op Kunstveiling. Bezoekers kunnen items toevoegen aan hun favoriete items. Gebeurt dit vaak, dan worden de items hier getoond. Bovenaan staan de populaire items die bij aflopen, maar onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het populaire veilingaanbod” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Visser - REUZENRAD kopen? Bied vanaf 495!

Carel Visser - REUZENRAD

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1992
TechniekPotlood
Afmetingen46.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Michel Folon - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 130!

Jean Michel Folon - De Ontmoeting

Geplaatst doorPino

Jaartal1999
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Neuhuys - rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 125!

Albert Neuhuys - rivierenlandschap

Geplaatst doorWSnoeren

Jaartal1950
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Gemengde techniek op paneel kopen? Bied vanaf 125!

Michel van Overbeeke - Gemengde techniek op paneel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2001
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Egbert Visscher - Portret Dame met rode hoed kopen? Bied vanaf 1!

Egbert Visscher - Portret Dame met rode hoed

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2000
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maria Luisa Sanz - ETS - Gemengde Druktechniek - Still life blue - Ingelijst - 21026 kopen? Bied vanaf 75!

Maria Luisa Sanz - ETS - Gemengde Druktechniek - Still life blue - Ingelijst - 21026

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen61 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bernard Meinen - Zwevende Zaadbollen ETS ingelijst - 21976 kopen? Bied vanaf 45!

Jan Bernard Meinen - Zwevende Zaadbollen ETS ingelijst - 21976

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen53 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred de Heij - Waterlelie - oplage 56/75 - 21484 kopen? Bied vanaf 50!

Fred de Heij - Waterlelie - oplage 56/75 - 21484

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2003
TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1931
Afmetingen81 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976 kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1976
TechniekDroge Naald
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Roger Chailloux - aquatint - Vrij Val (van Icarus?) - Prent 190 - 21917 kopen? Bied vanaf 1!

Roger Chailloux - aquatint - Vrij Val (van Icarus?) - Prent 190 - 21917

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen87.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Martens - Lente 1958 kopen? Bied vanaf 450!

Jan Martens - Lente 1958

Geplaatst doorArtandDesignonline

Jaartal1958
Afmetingen53 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021 kopen? Bied vanaf 65!

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2006
TechniekOffset
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Luis Filcer - Naakt – krijttekening unicum - 21511 kopen? Bied vanaf 95!

Luis Filcer - Naakt – krijttekening unicum - 21511

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - fijne monotype uit 1959 - 21973 kopen? Bied vanaf 65!

Wim Motz - fijne monotype uit 1959 - 21973

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1959
TechniekMonotype
Afmetingen45 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Luis Filcer - Portret – krijttekening - unicum - 21510 kopen? Bied vanaf 95!

Luis Filcer - Portret – krijttekening - unicum - 21510

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen26 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 5!

Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd

Geplaatst doorTrabant

Jaartal2020
TechniekOffset
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!

Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd

Geplaatst doorTrabant

Jaartal2020
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst