ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex.

ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!
ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!
  • ADO (1922-2002)
Type kunstwerkDesign
Jaartal1998
Afmetingen25 x 18 x 50 cm (h x b x d)
Gewicht4500 gram
GemerktGemerkt/Merksticker

ADO
Besteldienst
genummerd op de basis , certificaat en auto
oplgae 250 ex,
afmetingen: circa 50 x 18 x 25
hout ,handgemaakt door ADO/Zeist
replica van een jaren '30 speelgoedauto uitgevoerd in de kleuren van DE STIJL
English :
An exact replica by ADO speelgoed .Nederlands fabrikaat. This design was originally made by Ko Verzuu in the late 20's. He was inspired by the de STIJL movement from the 20's and 30's. ADO has closed its doors some years ago and these replicas are the only toys which remain. Highly collectable, beautifully hand built and painted. BESTELDIENST is a : Wooden collectable toy on groundplate. Plate is numbered xxx/250. edition 250 copies. Each copy comes with its own certificate. Measures 50 cm. in length ( ca. 19 inches ) in bright red, blue and yellow executed . A masterpiece and timeless toy design by Ko Verzuu from ADO. This package weighs ca. 4.5 kg.
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd11-11-2023 om 11:28
Eindtijd21-11-2023 om 22:38
Openingsbod € 199
ObjectlocatieLeidschendam,  Nederland