3. items
  5. Moderne kunst
Joan Miro - Miro samlade lithografier II kopen? Bied vanaf 275!

Moderne kunst

Joan Miro - Miro samlade lithografier II

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorkooswiegmans

Jaartal1975
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
Herman Brood - Kleurenzeefdruk op LINNEN---- CITY LIGHTS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk op LINNEN---- CITY LIGHTS Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen65 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen62.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Confrontatie tussen de mens het dier en de natuur . kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - Confrontatie tussen de mens het dier en de natuur .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY AFFAIR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY AFFAIR Handgesigneerd

Geplaatst doormodernekunstonline

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign. kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen95 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen85 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri de Toulouse-Lautrec - "Elles" 1969 - limited edition of 1250 kopen? Bied vanaf 365!
Henri de Toulouse-Lautrec - "Elles" 1969 - limited edition of 1250

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMigdale1

Jaartal1969
TechniekVaria
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Friedrich Meckseper - Uurwerk kopen? Bied vanaf 250!
Friedrich Meckseper - Uurwerk

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Friedrich Meckseper - Sonnenuhr, 1965 kopen? Bied vanaf 250!
Friedrich Meckseper - Sonnenuhr, 1965

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Orion kopen? Bied vanaf 300!
Gena - Orion

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
Afmetingen60 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Gena - Abstract Blue kopen? Bied vanaf 300!
Gena - Abstract Blue

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anita Duijf - Arabisch Afrikaans collage kopen? Bied vanaf 450!
Anita Duijf - Arabisch Afrikaans collage

Geplaatst doorHovenc63

Jaartal2002
Afmetingen105 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antonio Poioumen - Drieluik kopen? Bied vanaf 3000!
Antonio Poioumen - Drieluik

Geplaatst doorGaby-kiesewetter

Afmetingen210 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Schellekens - Vrouw met lelies kopen? Bied vanaf 400!
Marcel Schellekens - Vrouw met lelies

Geplaatst doorMickyLammertink

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - Moeder en kind

Geplaatst doorheysterart

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Nee niet nu kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - Nee niet nu

Geplaatst doorheysterart

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Johnny Meijer kopen? Bied vanaf 315!
Herman Brood - Johnny Meijer

Geplaatst doorheysterart

Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Cellospeler kopen? Bied vanaf 315!
Herman Brood - Cellospeler

Geplaatst doorheysterart

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Moderne kunst kopen

Bent u geïnteresseerd in het kopen van moderne en hedendaagse kunst en wilt u meer weten over deze categorie? Lees dan snel verder.

De term moderne kunst wordt over het algemeen gebruikt voor alle verschillende stijlen en bewegingen die opkwamen vanaf het eind van de negentiende eeuw. Door de Industriële Revolutie was de wereld in hoog tempo veranderd en er ontstond ruimte voor een nieuwe kijk op de wereld. De impressionisten waren de eerste kunstenaars die braken met de toen overheersende academische traditie in stijl en onderwerpen. Niet langer was het streven om de wereld zo realistisch mogelijk te verbeelden op basis van thema’s als religie en mythologie. Het was daarentegen de persoonlijke belevingswereld en alledaagse onderwerpen die de boventoon gingen voeren bij deze baanbrekende kunstenaars. En met het los laten van klassieke principes begon een tijdperk waarin vele moderne stijlen, stromingen konden ontwikkelen.

Experiment met kleur, materiaal en techniek en de subjectieve blik van de kunstenaar werden de belangrijkste aspecten van de moderne kunst. Er kwamen tal van stromingen op, zoals het Kubisme, Surrealisme, Futurisme en Dadaïsme. De drang naar vernieuwing werd versterkt door de Eerste en Tweede Wereldoorlog. Dat is bijvoorbeeld goed zichtbaar in het Abstract Expressionisme, waarbij gevoel vertaald werd in kleur, vorm en textuur, en waarbij een herkenbare werkelijkheid plaats moest maken voor volledige abstractie. Het aanbod moderne kunst bij {{site}} is gericht op artistieke uitingen vanaf deze naoorlogse periode, met bijvoorbeeld stromingen als Pop-Art, CoBrA en Minimal Art. Wilt u moderne kunst kopen uit een van deze stromingen? Iedere avond en elk weekend vindt er een veiling plaats.

Specifiek in Nederland waren het onder andere De Stijl, De Ploeg en de CoBrA-groep die bij hebben gedragen aan de ontwikkeling van moderne kunst. Liefhebbers van deze revolutionaire beweging kunnen hun hart ophalen, want binnen het aanbod moderne kunst bij {{site}} is altijd veel CoBrA-kunst te koop, bijvoorbeeld van Karel Appel, Corneille, Asger Jorn en Eugène Brands.

Natuurlijk is er veel meer moderne kunst te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle moderne kunst” onderaan de pagina. Voor het verkopen en kopen van moderne kunst bent u bij {{site}} aan het juiste adres!

Moderne kunst veiling

Bent u liefhebber van moderne en hedendaagse kunst? Via {{site}} kunt u op een toegankelijke manier moderne kunst kopen (en kunst verkopen. Of u nu een voorkeur heeft voor een bepaalde kunstenaar, een stroming of juist op zoek bent naar een mooi abstract schilderij voor aan de muur, in de moderne kunst veiling treft u altijd een veelzijdig aanbod betaalbare kunstwerken.

Unieke moderne schilderijen kopen

Abstract, groot, kleurrijk, of figuratief of minimalistisch, het aanbod schilderijen in de veiling is zo breed dat er voor iedere muur een prachtig exemplaar te vinden is! Maak een statement door een opvallend olieverfschilderij van een bekende of minder bekende kunstenaar aan te schaffen via de veiling. Met het kopen van een modern schilderij haalt u een uniek en onderscheidend kunstwerk in huis. Tip: een modern schilderij is ook uitstekend geschikt als origineel cadeau. Bekijk het uitgebreide en betaalbare aanbod moderne schilderijen te koop en bied vandaag nog mee!

Waar moet u op letten bij het kopen van moderne kunst?

Waar moet u op letten bij het kopen van een modern kunstwerk? Laat u vooral niet afschrikken door nieuwe termen. Laat u ook niet afleiden door de populariteit of de roem van de kunstenaar. Het gaat er tenslotte om dat u het werk mooi vindt. Via de zoekfilters kunt u aangeven of u kunstwerken in een specifieke techniek zoekt – bijvoorbeeld grafiek, beeldhouwkunst of een modern schilderij. Of in een bepaalde stijl, zoals abstract of minimalistisch. Ook kunt u specificeren in welke prijscategorie u zoekt. Wilt u meebieden op een kunstwerk? Lees dan eerst de veilingregels voor het kopen van items, en de specificaties bij het aangeboden kunstwerk zodat u niet voor verrassingen komt te staan.

Met een breed aanbod aan moderne en hedendaagse kunst - van Pop-art tot CoBrA-kunst en van Minimal Art tot Bergense School – is er op ieder moment en voor iedere kunstliefhebber genoeg te beleven op {{site}}!

Heeft u een bredere interesse dan het kopen van hedendaagse en moderne kunst? Bekijk ook eens het aanbod klassieke kunst, sculpturen & objecten, keramiek, glas en design.