3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Er worden 5588 kunstwerken aangeboden
Dick Tasma - lief roze, dreigend rood kopen? Bied vanaf 150!
Dick Tasma - lief roze, dreigend roodSchilderij

Geplaatst doorKunst345

Jaartal1993
Afmetingen47.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jef van Tuerenhout - Le bouquet & femme au chapeau oiseau kopen? Bied vanaf 950!
Jef van Tuerenhout - Le bouquet & femme au chapeau oiseauGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorart_vde

TechniekLitho
Afmetingen103 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad van Hassel - Zeefdruk, Blauwe Tulpen kopen? Bied vanaf 35!
Ad van Hassel - Zeefdruk, Blauwe TulpenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius de Jongere - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 235!
Marius de Jongere - Havengezicht RotterdamTekening / Aquarel

Geplaatst doorHardleersMedia

Jaartal1960
TechniekAquarel
Afmetingen49.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Brauck - Zeefdruk, Landschap kopen? Bied vanaf 35!
Willem Brauck - Zeefdruk, LandschapGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2006
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorduif

Jaartal2006
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chokwe - 221212 - African mask from the Chokwe - Angola. kopen? Bied vanaf 65!
Chokwe - 221212 - African mask from the Chokwe - Angola.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen35 cm x 28 cm x 19 cm (h x b x d)
Dogon - 221213 - African Duala mask - Cameroon. kopen? Bied vanaf 65!
Dogon - 221213 - African Duala mask - Cameroon.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen36 cm x 28 cm x 19 cm (h x b x d)
Mambila - 221211 - Terracotta African double Mambila pottery - Nigeria. kopen? Bied vanaf 147!
Mambila - 221211 - Terracotta African double Mambila pottery - Nigeria.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekKeramiek
Afmetingen22 cm x 16 cm x 14 cm (h x b x d)
Jacqueline Schäfer - Zeefdruk, Vreemde vogel kopen? Bied vanaf 35!
Jacqueline Schäfer - Zeefdruk, Vreemde vogelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim van Woerkom - Opdat gij .. kopen? Bied vanaf 50!
Wim van Woerkom - Opdat gij ..Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiki53

Afmetingen36 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rik van Iersel - Beestachtig - Originele litho in Cobrastijl - Nieuwstaat! kopen? Bied vanaf 30!
Rik van Iersel - Beestachtig - Originele litho in Cobrastijl - Nieuwstaat!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArrt

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht" kopen? Bied vanaf 84!
Co Westerik - Grote potlood gesigneerde Zeefdruk -1980- "Spelen met licht"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1980
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Piet Ouborg - invaart kopen? Bied vanaf 30!
Piet Ouborg - invaartSchilderij

Geplaatst doorGvandeb

Jaartal1993
Afmetingen91.5 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lotti van der Gaag - Le jardin de la -plante géante nommée l'arbre kopen? Bied vanaf 18!
Lotti van der Gaag - Le jardin de la -plante géante nommée l'arbreSchilderij

Geplaatst doorGvandeb

Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Wolvecamp - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Theo Wolvecamp - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doorGvandeb

Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 550!
Karel Appel - Kleurets zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Geen titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormartenkoldijk

Jaartal1988
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Grote Ets kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Grote EtsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 150!
Corneille - SalomeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal2001
Afmetingen29 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Reint Withaar - Schaaps Kooi en daarvoor Schapen en Kippen kopen? Bied vanaf 50!
Reint Withaar - Schaaps Kooi en daarvoor Schapen en KippenTekening / Aquarel

Geplaatst doorRockes

TechniekAquarel
Afmetingen37 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Guillaume Le Roy - Map met 9 gesigneerde houtsneden kopen? Bied vanaf 200!
Guillaume Le Roy - Map met 9 gesigneerde houtsnedenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPHendriks

Jaartal1967
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Hopman - Ets, Ruinekerk te Bergen kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, Ruinekerk te BergenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ro Mogendorff - Paartje - Israël kopen? Bied vanaf 90!
Ro Mogendorff - Paartje - IsraëlTekening / Aquarel

Geplaatst doorbertkunst

Jaartal1961
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug AlkmaarGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Bier - (1936) Bronzen beeld 'de acrobaten' kopen? Bied vanaf 55!
John Bier - (1936) Bronzen beeld 'de acrobaten'Beeld / Object

Geplaatst doorBazel20

TechniekBrons
Afmetingen35 cm x 14 cm x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
Carl-Henning Pedersen - Den Himmelse Drage kopen? Bied vanaf 325!
Carl-Henning Pedersen - Den Himmelse DrageGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen84 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim van Woerkom - Toren St. Stevens, Nijmegen kopen? Bied vanaf 40!
Wim van Woerkom - Toren St. Stevens, NijmegenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPiekeVo

TechniekEts
Afmetingen0.72 cm x 0.56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Egill Jacobsen - Cobra kopen? Bied vanaf 275!
Egill Jacobsen - CobraGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paolo Terdich - 'Attesa 1' Groot ! kopen? Bied vanaf 598!
Paolo Terdich - 'Attesa 1' Groot !Schilderij

Geplaatst doorChouba

Jaartal2003
Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sietske Bosma - 'In flanel' - Winnaar Allianz Grafiekprijs 2007 ! Groot en kleine oplage. kopen? Bied vanaf 95!
Sietske Bosma - 'In flanel' - Winnaar Allianz Grafiekprijs 2007 ! Groot en kleine oplage.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorChouba

Jaartal2007
Afmetingen73 cm x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corry Ammerlaan - (1947) kopen? Bied vanaf 30!
Corry Ammerlaan - (1947)Beeld / Object

Geplaatst doorBazel20

TechniekBrons
Afmetingen14 cm x 4.2 cm x 3 cm (h x b x d)
Gerti Bierenbroodspot - Labyrinth kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot - LabyrinthGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAntonia2

Afmetingen110 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen kopen? Bied vanaf 30!
Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepenTekening / Aquarel

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Hisschemoller - Monnikendam Amersfoort kopen? Bied vanaf 35!
Wouter Hisschemoller - Monnikendam AmersfoortGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorshoppy

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Hisschemoller - Koppelpoort Amersfoort kopen? Bied vanaf 35!
Wouter Hisschemoller - Koppelpoort AmersfoortGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorshoppy

Jaartal1999
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoon van Bakel - Groot verstild olieverf op papier "Stilleven met 5 vormen" 1982 kopen? Bied vanaf 156!
Antoon van Bakel - Groot verstild olieverf op papier "Stilleven met 5 vormen" 1982Schilderij

Jaartal1982
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Willem Versteeg - Dorpsplein a. W. Oepts kopen? Bied vanaf 95!
Jan Willem Versteeg - Dorpsplein a. W. OeptsSchilderij

Geplaatst doorWever

Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering .Schilderij

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen71.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke kleurige schildering .Schilderij

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lwalwa - / Bena Lulua houten beeld kopen? Bied vanaf 125!
Lwalwa - / Bena Lulua houten beeldEtnografica

Geplaatst doorChouba

TechniekHout
Afmetingen47 cm x 8 cm x 9 cm (h x b x d)
Michiel Brink - Maashaven in de jaren vijftig kopen? Bied vanaf 30!
Michiel Brink - Maashaven in de jaren vijftigGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormichielbrink

Jaartal2022
Afmetingen14.8 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lou Thissen - Twee Vrouwen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 135!
Lou Thissen - Twee Vrouwen (mooi gelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2009
Afmetingen55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin Engelman - Litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman - Litho - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Landschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Jurrien Moolhuizen - LandschapSchilderij

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1966
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Buytendijk - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 35!
Anton Buytendijk - Abstract landschapGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekDroge Naald
Afmetingen58 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
David Rakia - Zonder titel - Litho kopen? Bied vanaf 50!
David Rakia - Zonder titel - LithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Moderne kunst kopen

Bent u geïnteresseerd in het kopen van moderne en hedendaagse kunst en wilt u meer weten over deze categorie? Lees dan snel verder.

De term moderne kunst wordt over het algemeen gebruikt voor alle verschillende stijlen en bewegingen die opkwamen vanaf het eind van de negentiende eeuw. Door de Industriële Revolutie was de wereld in hoog tempo veranderd en er ontstond ruimte voor een nieuwe kijk op de wereld. De impressionisten waren de eerste kunstenaars die braken met de toen overheersende academische traditie in stijl en onderwerpen. Niet langer was het streven om de wereld zo realistisch mogelijk te verbeelden op basis van thema’s als religie en mythologie. Het was daarentegen de persoonlijke belevingswereld en alledaagse onderwerpen die de boventoon gingen voeren bij deze baanbrekende kunstenaars. En met het los laten van klassieke principes begon een tijdperk waarin vele moderne stijlen, stromingen konden ontwikkelen.

Experiment met kleur, materiaal en techniek en de subjectieve blik van de kunstenaar werden de belangrijkste aspecten van de moderne kunst. Er kwamen tal van stromingen op, zoals het Kubisme, Surrealisme, Futurisme en Dadaïsme. De drang naar vernieuwing werd versterkt door de Eerste en Tweede Wereldoorlog. Dat is bijvoorbeeld goed zichtbaar in het Abstract Expressionisme, waarbij gevoel vertaald werd in kleur, vorm en textuur, en waarbij een herkenbare werkelijkheid plaats moest maken voor volledige abstractie. Het aanbod moderne kunst bij Kunstveiling is gericht op artistieke uitingen vanaf deze naoorlogse periode, met bijvoorbeeld stromingen als Pop-Art, CoBrA en Minimal Art. Wilt u moderne kunst kopen uit een van deze stromingen? Iedere avond en elk weekend vindt er een veiling plaats.

Specifiek in Nederland waren het onder andere De Stijl, De Ploeg en de CoBrA-groep die bij hebben gedragen aan de ontwikkeling van moderne kunst. Liefhebbers van deze revolutionaire beweging kunnen hun hart ophalen, want binnen het aanbod moderne kunst bij Kunstveiling is altijd veel CoBrA-kunst te koop, bijvoorbeeld van Karel Appel, Corneille, Asger Jorn en Eugène Brands.

Natuurlijk is er veel meer moderne kunst te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle moderne kunst” onderaan de pagina. Voor het verkopen en kopen van moderne kunst bent u bij Kunstveiling aan het juiste adres!

Moderne kunst veiling

Bent u liefhebber van moderne en hedendaagse kunst? Via Kunstveiling kunt u op een toegankelijke manier moderne kunst kopen (en kunst verkopen. Of u nu een voorkeur heeft voor een bepaalde kunstenaar, een stroming of juist op zoek bent naar een mooi abstract schilderij voor aan de muur, in de moderne kunst veiling treft u altijd een veelzijdig aanbod betaalbare kunstwerken.

Unieke moderne schilderijen kopen

Abstract, groot, kleurrijk, of figuratief of minimalistisch, het aanbod schilderijen in de veiling is zo breed dat er voor iedere muur een prachtig exemplaar te vinden is! Maak een statement door een opvallend olieverfschilderij van een bekende of minder bekende kunstenaar aan te schaffen via de veiling. Met het kopen van een modern schilderij haalt u een uniek en onderscheidend kunstwerk in huis. Tip: een modern schilderij is ook uitstekend geschikt als origineel cadeau. Bekijk het uitgebreide en betaalbare aanbod moderne schilderijen te koop en bied vandaag nog mee!

Waar moet u op letten bij het kopen van moderne kunst?

Waar moet u op letten bij het kopen van een modern kunstwerk? Laat u vooral niet afschrikken door nieuwe termen. Laat u ook niet afleiden door de populariteit of de roem van de kunstenaar. Het gaat er tenslotte om dat u het werk mooi vindt. Via de zoekfilters kunt u aangeven of u kunstwerken in een specifieke techniek zoekt – bijvoorbeeld grafiek, beeldhouwkunst of een modern schilderij. Of in een bepaalde stijl, zoals abstract of minimalistisch. Ook kunt u specificeren in welke prijscategorie u zoekt. Wilt u meebieden op een kunstwerk? Lees dan eerst de veilingregels voor het kopen van items, en de specificaties bij het aangeboden kunstwerk zodat u niet voor verrassingen komt te staan.

Met een breed aanbod aan moderne en hedendaagse kunst - van Pop-art tot CoBrA-kunst en van Minimal Art tot Bergense School – is er op ieder moment en voor iedere kunstliefhebber genoeg te beleven op Kunstveiling!

Heeft u een bredere interesse dan het kopen van hedendaagse en moderne kunst? Bekijk ook eens het aanbod klassieke kunst, sculpturen & objecten, keramiek, glas en design.