3. items
  5. Moderne kunst
Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!

Moderne kunst

Wilt u Moderne Kunst kopen? Bekijk hier het zeer ruime veilingaanbod!

Moderne schilderijen, maar ook grafiek, zoals zeefdrukken, litho’s, etsen en vele andere grafische technieken. Vaak met lijst en klaar om op te hangen. Bovenaan staat een selectie kunstwerken waarvan de veilingduur vandaag afloopt. Natuurlijk is er veel meer Moderne Kunst te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle Moderne Kunst” onderaan de pagina. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Design, Sieraden en Klassieke Kunst , klik dan op “volledig aanbod”.

Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Visser - REUZENRAD kopen? Bied vanaf 495!

Carel Visser - REUZENRAD

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1992
TechniekPotlood
Afmetingen46.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simeon Gonzales - Rocinante Buscando Dueño kopen? Bied vanaf 595!

Simeon Gonzales - Rocinante Buscando Dueño

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Infinity kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Infinity

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Chapeau - Femme Plus kopen? Bied vanaf 350!

Ronald Chapeau - Femme Plus

Geplaatst doorExcellentArtUtrecht

Jaartal2020
Afmetingen145 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Maurice Wyckaert - Landschap kopen? Bied vanaf 575!

Maurice Wyckaert - Landschap

Geplaatst doorPino

Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jozef Bossaert - Map met 12 lino’s Fiesta Arriba kopen? Bied vanaf 250!

Jozef Bossaert - Map met 12 lino’s Fiesta Arriba

Geplaatst doorPino

Jaartal1975
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adriana van Zoest - Dubbel stilleven kopen? Bied vanaf 600!

Adriana van Zoest - Dubbel stilleven

Geplaatst doorInfohenk

Jaartal1997
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Corneille - Rode vrouw met vogel en kat kopen? Bied vanaf 600!

Corneille - Rode vrouw met vogel en kat

Geplaatst doorPeterWassenaar

Jaartal1994
Afmetingen94 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annet Gaaikema - Schilderij, unicum kopen? Bied vanaf 295!

Annet Gaaikema - Schilderij, unicum

Geplaatst doorbase

Afmetingen37 cm x 32 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Richard Serra - Out of Round X kopen? Bied vanaf 999!

Richard Serra - Out of Round X

Geplaatst dooralvarez

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen69.4 cm x 59.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Uniek werk: 'En dan droom ik wat jij kan' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 465!

Wouter Stips - Uniek werk: 'En dan droom ik wat jij kan' - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2005
Afmetingen99 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Miguel Ybanez - Uniek werk (1998) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 285!

Miguel Ybanez - Uniek werk (1998) - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen86 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst kopen? Bied vanaf 455!

Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Vierveijzer - Olieverf 'Sun' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 365!

Henk Vierveijzer - Olieverf 'Sun' - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen90 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Vierveijzer - Olieverf 'Teder' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 365!

Henk Vierveijzer - Olieverf 'Teder' - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Miguel Ybanez - Schilderij: Abstracte compositie in trapezium vorm (zeer groot) kopen? Bied vanaf 285!

Miguel Ybanez - Schilderij: Abstracte compositie in trapezium vorm (zeer groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2004
Afmetingen190 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!

Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst.

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 250!

Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete'

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1975
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!

Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen73 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst