Dirk Filarski (1885-1964) Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 2.850