3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Er worden 600 kunstwerken aangeboden
Johan Gerhard Siemer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 134!
Johan Gerhard Siemer - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Hendrik Kaemmerer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 44!
Johan Hendrik Kaemmerer - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen84 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Korteling - Drents landschap met korenschoven kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Korteling - Drents landschap met korenschovenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!
Adrianus Eversen - Stadsgezicht van HaarlemTekening / Aquarel

Geplaatst doorMiloenmilos

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mathieu Guthschmidt - Indrukwekkend groot olieverf op doek "Zonnebloemen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 82!
Mathieu Guthschmidt - Indrukwekkend groot olieverf op doek "Zonnebloemen" gesigneerdSchilderij

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen95 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Keizersgracht - Reguliersgracht CB115M kopen? Bied vanaf 180!
Cornelis Brandenburg - Keizersgracht - Reguliersgracht CB115MGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekEts
Afmetingen67 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van der Colk - Groot impressionistisch olieverf - "Winter in Haarlem" - exclusief ingelijst. kopen? Bied vanaf 157!
Willem van der Colk - Groot impressionistisch olieverf - "Winter in Haarlem" - exclusief ingelijst.Schilderij

Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Leidschegracht CB118M kopen? Bied vanaf 200!
Cornelis Brandenburg - Leidschegracht CB118MGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekEts
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan A. Louwers - Boerderijen in Brabant kopen? Bied vanaf 50!
Jan A. Louwers - Boerderijen in BrabantSchilderij

Geplaatst doorBertvee

Jaartal1941
Afmetingen46 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dogon - 221214- Old African Dogon Mask - Mali. kopen? Bied vanaf 85!
Dogon - 221214- Old African Dogon Mask - Mali.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen33 cm x 24 cm x 18 cm (h x b x d)
Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijstSchilderij

Geplaatst doorArrt

Afmetingen35.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ferdinand Hart Nibbrig - pointulistisch aquarel zandweg bij zoutelande kopen? Bied vanaf 600!
Ferdinand Hart Nibbrig - pointulistisch aquarel zandweg bij zoutelandeTekening / Aquarel

Geplaatst doorle_panneau

Jaartal1910
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Machiel Brandenburg - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Machiel Brandenburg - Vaas met bloemenSchilderij

Geplaatst doorDomivan

Afmetingen0 cm x 0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Machiel Brandenburg - Stilleven met bord en fles wijn kopen? Bied vanaf 150!
Machiel Brandenburg - Stilleven met bord en fles wijnSchilderij

Geplaatst doorDomivan

Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Machiel Brandenburg - Gele bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Machiel Brandenburg - Gele bloemenSchilderij

Geplaatst doorDomivan

Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24 kopen? Bied vanaf 50!
Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjosienkapma

Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred van Neste - Maison Blanche - Brugge kopen? Bied vanaf 50!
Alfred van Neste - Maison Blanche - BruggeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred Frank - Schwarzwald Tannen kopen? Bied vanaf 35!
Alfred Frank - Schwarzwald TannenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik David Schild - 2 Potloodtekeningen een van Cornelis Koppenol de andere is mijn onbekend. kopen? Bied vanaf 30!
Hendrik David Schild - 2 Potloodtekeningen een van Cornelis Koppenol de andere is mijn onbekend.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1900
TechniekPotlood
Afmetingen8.5 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 1!
Johanna Schulman - Bloemen in vaas.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekAquarel
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Baksteen - MOLENAAR AAN HET WERK / ZW-W HOUTSNEDE / 40x30cm / SIG / PASSE / ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 65!
Gerard Baksteen - MOLENAAR AAN HET WERK / ZW-W HOUTSNEDE / 40x30cm / SIG / PASSE / ZELDZAAMGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen34 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard Baksteen - MOLENAAR AAN HET WATERRAD / ZW-W HOUTSNEDE / 40x30cm / SIG / PASSE / ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 65!
Gerard Baksteen - MOLENAAR AAN HET WATERRAD / ZW-W HOUTSNEDE / 40x30cm / SIG / PASSE / ZELDZAAMGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

GesigneerdHandgesigneerd
Pieter Dupont - Ruiterportret, Dirk Tulp kopen? Bied vanaf 160!
Pieter Dupont - Ruiterportret, Dirk TulpGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1905
TechniekGravure
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Fortuney - Sigaret na het ontbijt kopen? Bied vanaf 850!
Louis Fortuney - Sigaret na het ontbijtSchilderij

Geplaatst doorValjan

Jaartal1914
TechniekTempera
Afmetingen37 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theophile Alexandre Steinlen - Portrait d'une Femme en Profile kopen? Bied vanaf 300!
Theophile Alexandre Steinlen - Portrait d'une Femme en ProfileTekening / Aquarel

Geplaatst doorPaulHTB

Jaartal1890
TechniekHoutskool
Afmetingen32 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Brangwyn - Re-building near St.-Paul’s, kleurlitho - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Frank Brangwyn - Re-building near St.-Paul’s, kleurlitho - gesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPaulHTB

TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theophile Alexandre Steinlen - "Au Tribunal" - houtskooltekening - 1890 kopen? Bied vanaf 300!
Theophile Alexandre Steinlen - "Au Tribunal" - houtskooltekening - 1890Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPaulHTB

Jaartal1890
TechniekHoutskool
Afmetingen13 cm x 17.5 cm (h x b)
Theophile Alexandre Steinlen - "Walther" , Travesti - Tekening in blauw & zwart potlood kopen? Bied vanaf 250!
Theophile Alexandre Steinlen - "Walther" , Travesti - Tekening in blauw & zwart potloodTekening / Aquarel

Geplaatst doorPaulHTB

Jaartal1900
TechniekHoutskool
Afmetingen17 cm x 11 cm (h x b)
Theophile de Bock - Bruggetje bij Rijswijk kopen? Bied vanaf 35!
Theophile de Bock - Bruggetje bij RijswijkTekening / Aquarel

Geplaatst doorBergh

Jaartal1890
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverf kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverfSchilderij

Geplaatst doorEllenVH

Afmetingen39 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri C. Mac-Lean - Bijzonder fraai (en groot) olieverf "Boeket met oa Witte Lelies in vaas" kopen? Bied vanaf 372!
Henri C. Mac-Lean - Bijzonder fraai (en groot) olieverf "Boeket met oa Witte Lelies in vaas"Schilderij

Afmetingen95 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tony Offermans - Aquarel, Man in werkplaats - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Tony Offermans - Aquarel, Man in werkplaats - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen44.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
18e-eeuwse Schilderkunst - Twee portretten van het echtpaar Cornelia van Doorn & Gijsbert Westerouen kopen? Bied vanaf 200!
18e-eeuwse Schilderkunst - Twee portretten van het echtpaar Cornelia van Doorn & Gijsbert WesterouenTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
TechniekAquarel
Afmetingen19 cm x 14 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Frederika Broeksmit - Noors landschap kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Noors landschapSchilderij

Geplaatst doordedelft

Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Jan Jans - Olieverf op doek, Polderlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Jan Jans - Olieverf op doek, Polderlandschap - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen36 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jans - Olieverf op doek, Duinlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Jan Jans - Olieverf op doek, Duinlandschap - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Emanuel van der Ven - Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Emanuel van der Ven - Olieverf op doek, Bloemstilleven - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen62 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arie Zwart - Olieverf op doek, Oud-Brabants binnenhuis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Arie Zwart - Olieverf op doek, Oud-Brabants binnenhuis - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen66 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Wiegman - Oliverf op doek, Haven van Rotterdam - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Theo Wiegman - Oliverf op doek, Haven van Rotterdam - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen77.5 cm x 107.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sujatno Koempoel - Olieverf op doek, Indonesisch havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Sujatno Koempoel - Olieverf op doek, Indonesisch havengezicht - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen74.5 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Raaphorst - en andere! - Lot van twee schilderijen, Papegaai en bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Cornelis Raaphorst - en andere! - Lot van twee schilderijen, Papegaai en bloemstilleven - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen62.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacob Bosman - Geometrisch Abstract kopen? Bied vanaf 700!
Jacob Bosman - Geometrisch AbstractTekening / Aquarel

Geplaatst doorMDalen

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen59 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - 'De Waag' Deventer. kopen? Bied vanaf 35!
Roger Hebbelinck - 'De Waag' Deventer.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCenterfo

TechniekEts
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Enno Brokke - Paard met riet kopen? Bied vanaf 35!
Enno Brokke - Paard met rietGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

Jaartal1944
TechniekEts
Afmetingen11.0 cm x 9.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Johannes Henrichs - Korenschoven kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Henrichs - KorenschovenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

TechniekEts
Afmetingen12.1 cm x 18.0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke kunst kopen

Bent u geïnteresseerd in het kopen van klassieke kunst en wilt u meer weten over deze categorie? Lees dan snel verder!

De term klassiek laat zich niet makkelijk in een paar woorden omschrijven. Klassiek kan verwijzen naar de klassieke oudheid, naar de heropleving van de klassieke oudheid vanaf de 15e eeuw of naar iets uit het verleden dat inmiddels een symbool of icoon is geworden (een ‘klassieker’). Met klassieke kunst wordt doorgaans figuratieve en natuurgetrouwe kunst bedoeld, vervaardigd in traditionele stijlen en materialen. Tegenover klassieke kunst staat de moderne kunst die aan het eind van de negentiende eeuw opkwam. Er werd gebroken met de traditionele regels en principes; experiment met materiaal, stijl en de wijze waarop de werkelijkheid verbeeld kon worden voerde de boventoon bij de moderne kunst, die met name na de Tweede Wereldoorlog een grote vlucht nam.

De klassieke kunst veiling bij Kunstveiling omvat in principe alle kunst vervaardigd voor 1945. Alle kunst vervaardigd in de periode na de Tweede Wereldoorlog, ook wel naoorlogse kunst genoemd, kunt u vinden in de categorie Moderne Kunst.

Voordat de moderne kunst zijn intrede deed en kunstenaars het publiek choqueerden met excentrieke, subjectieve thema’s en expressief vorm- en kleurgebruik waren klassieke kunstenaars over het algemeen gespecialiseerd in bepaalde traditionele onderwerpen. Zo zijn er vele bekende zogenoemde ‘society-schilders’ die door de beau monde gevraagd werden hun beeltenissen te vereeuwigen, waren er schilders die zich volledig toelegden op de landschapsschilderkunst of op klassieke scènes uit de mythologie.

In het aanbod van Kunstveiling treft u vele klassieke kunstwerken aan, bijvoorbeeld oude prenten en gravures, olieverfschilderijen, bronzen beelden of andere klassieke beeldende kunst. U vindt het volledige aanbod klassieke schilderijen te koop door te klikken op de button ‘bekijk alle klassieke kunst’.

Klassieke kunst veiling

Via Kunstveiling koopt én verkoopt u klassieke kunst online en op een toegankelijke manier. Klassieke kunst duur en onbereikbaar? Bij Kunstveiling treft u naast exclusieve werken van bekende kunstenaars ook veel mooie betaalbare klassieke kunstwerken in het aanbod! Vind op een laagdrempelige wijze prachtige klassieke schilderijen te koop zoals een stilleven, landschap of zeegezicht.

Unieke klassieke schilderijen te koop

Wilt u unieke klassieke schilderijen kopen? In het aanbod van Kunstveiling vindt u kleurrijke stillevens, imposante zeegezichten of ingetogen portretten. Er is altijd een mooi en uniek kunstobject te vinden. Combineer een prachtig traditioneel landschap met een strak modern interieur of haal een stukje verleden in huis met een beeltenis van een historische gebeurtenis. Het combineren van stijlen uit verschillende tijdsperioden creëert een dynamisch en verfijnd interieur. Laat u verrassen door het aanbod klassieke schilderijen te koop en bied mee!

Klassieke kunst kopen, waar moet u op letten?

Waar moet u op letten bij het kopen van een klassiek kunstwerk? Het gaat er natuurlijk in de eerste plaats om of u het werk mooi vindt! Spreekt het thema u aan? De compositie, de kleuren of misschien de kunstenaar die het werk geschilderd heeft? Via de filters kunt u uw voorkeuren instellen zodat het aanbod in de klassieke kunst veiling verder op uw wensen wordt afgestemd. Wilt u meebieden op een kunstobject? Vergeet dan niet eerst onze veilingregels voor het kopen van klassieke kunst en overige items door te nemen. Lees ook de beschrijving bij het betreffende item goed door. Klassieke kunstwerken kunnen tekenen van ouderdom vertonen, bijvoorbeeld craquelé of verkleuring. Wees u bewust van deze eigenschappen, die vanwege de leeftijd van het object onvermijdelijk, maar ook karakteristiek kunnen zijn.

Reis terug in de tijd met het ruime aanbod klassieke kunst te koop – van bloemstillevens tot havengezichten en van traditionele portretten tot Bijbelse scènes. Om er zeker van te zijn dat u geen objecten misloopt kunt u uw favoriete klassieke kunstwerken opslaan of op de hoogte gehouden worden als er nieuwe kunstwerken van uw favoriete klassieke kunstenaars ter veiling worden aangeboden.

Is uw interesse breder dan alleen klassieke kunst? Bekijk dan het volledige aanbod op Kunstveiling, of bijvoorbeeld de categorie Moderne Kunst, Keramiek en glas of Design.