3. items
  5. Klassieke kunst
Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 3000!

Klassieke kunst

Wilt u Klassieke Kunst kopen? Bekijk hier het zeer ruime veilingaanbod! Klassieke schilderijen en tekeningen, maar ook grafiek, zoals etsen en gravures. Van de 17e eeuw tot 1945. Bovenaan staan een selectie van de kunstwerken waarvan de veilingduur bijna afloopt. Natuurlijk is er veel meer Klassieke Kunst te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle Klassieke Kunst” onderaan de pagina. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Design, Sieraden en Moderne Kunst , klik dan op “volledig aanbod”.

Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd

Geplaatst doormodernart

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Henri C. Mac-Lean - (1898-1972), Landschap met bosschage en rivier kopen? Bied vanaf 105!

Henri C. Mac-Lean - (1898-1972), Landschap met bosschage en rivier

Geplaatst doorMacky

Afmetingen35.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Charles Reuben Ryley - Justice & Peace kopen? Bied vanaf 2500!

Charles Reuben Ryley - Justice & Peace

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1789
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henry De Groux - Le Christ kopen? Bied vanaf 4500!

Henry De Groux - Le Christ

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1900
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 395!

Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

Afmetingen20 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!

Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

Afmetingen25.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Wilhelm Bekking - Landschap bij Auvergne - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Daniel Wilhelm Bekking - Landschap bij Auvergne - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen45 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Hoos - Polderlandschap - Olieverf op Paneel kopen? Bied vanaf 150!

Frans Hoos - Polderlandschap - Olieverf op Paneel

Geplaatst doordaanj

Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Soonius - bevallig zittend naakt op stoel kopen? Bied vanaf 225!

Louis Soonius - bevallig zittend naakt op stoel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Jaartal1924
TechniekPotlood
Afmetingen42 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cor Dik - Fraaie krijttekening van Assendelft uit 1929 kopen? Bied vanaf 115!

Cor Dik - Fraaie krijttekening van Assendelft uit 1929

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1929
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1931
Afmetingen81 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Floris Jespers - schilderij op karton, stilleven, ingelijst kopen? Bied vanaf 290!

Floris Jespers - schilderij op karton, stilleven, ingelijst

Geplaatst doormodernart

Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneed en ingelijst kopen? Bied vanaf 2900!

Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneed en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Jaartal1899
Afmetingen75 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Grebo - Oorlogsmasker kopen? Bied vanaf 650!

Grebo - Oorlogsmasker

Etnografica

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekHout
Afmetingen60 cm x 16 cm x 7 cm (h x b x d)
Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel kopen? Bied vanaf 150!

Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1934
Afmetingen46 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willy van Schoonhoven van Beurden - Boerderij te Havelte - Olieverf/doek kopen? Bied vanaf 150!

Willy van Schoonhoven van Beurden - Boerderij te Havelte - Olieverf/doek

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen40 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jehan Berjonneau - Oberammergau kopen? Bied vanaf 250!

Jehan Berjonneau - Oberammergau

Geplaatst doorPetervBa

Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Constant Artz - ''De zeven met stuurvrouw'' kopen? Bied vanaf 1350!

Constant Artz - ''De zeven met stuurvrouw''

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Soonius - Vissersboot langs de kade kopen? Bied vanaf 180!

Louis Soonius - Vissersboot langs de kade

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekPotlood
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout