3. items
  5. Klassieke kunst
Jan Simon Knikker (jr.) - Waterlandschap kopen? Bied vanaf 350!

Klassieke kunst

Jan Simon Knikker (jr.) - Waterlandschap

Geplaatst doorAmsterdam75

Afmetingen34 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Victor Valery - Paleis van Justitie Parijs kopen? Bied vanaf 125!
Victor Valery - Paleis van Justitie Parijs

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorWilDijkstra

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Seghers - ZUID-HOLLANDS MOLENLANDSCHAP / ORIGINEEL WERK / 79x112cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 165!
Henri Seghers - ZUID-HOLLANDS MOLENLANDSCHAP / ORIGINEEL WERK / 79x112cm / KADER / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekAquarel
Afmetingen79 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arie Zwart - Ibiza Straand kopen? Bied vanaf 200!
Arie Zwart - Ibiza Straand

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGregor1978

TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Johan van Smorenburg - polder kopen? Bied vanaf 150!
Wouter Johan van Smorenburg - polder

Geplaatst doorGregor1978

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen32 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jakob Smits - Rotterdam 1855 - Mol 1928. Landschap ( heide ). kopen? Bied vanaf 250!
Jakob Smits - Rotterdam 1855 - Mol 1928. Landschap ( heide ).

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDUURZAAM

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Everbag - Frans everbag - Ets: Prinsengracht (Amsterdam) in de winter - 1931 kopen? Bied vanaf 150!
Frans Everbag - Frans everbag - Ets: Prinsengracht (Amsterdam) in de winter - 1931

Geplaatst doorVorm-en-licht

Jaartal1931
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
David Schulman - Septemberochtend Blaricum kopen? Bied vanaf 820!
David Schulman - Septemberochtend Blaricum

Geplaatst doorajdevalkkunstveilingnl

Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Otto van Rees - Meisje met speelgoed kopen? Bied vanaf 750!
Otto van Rees - Meisje met speelgoed

Geplaatst doorBVTempelman

Jaartal1937
Afmetingen68 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yoruba - 210221 - Tribal used Old Yoruba Bohicon Anago Gelede Head mask - Nigeria kopen? Bied vanaf 265!
Yoruba - 210221 - Tribal used Old Yoruba Bohicon Anago Gelede Head mask - Nigeria

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen48 cm x 26 cm x 32 cm (h x b x d)
Léon Massaux - Koeien in de weide - 1885 - Olieverf op paneel - Klassieke lijst kopen? Bied vanaf 140!
Léon Massaux - Koeien in de weide - 1885 - Olieverf op paneel - Klassieke lijst

Geplaatst doorChors

Jaartal1885
Afmetingen39 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Rob Graafland - Vrouw met hoed kopen? Bied vanaf 850!
Rob Graafland - Vrouw met hoed

Geplaatst doorJacques-Robert

Jaartal1913
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
George Pletser - Zonder titel kopen? Bied vanaf 174!
George Pletser - Zonder titel

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen102 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Felicien Rops - la lyre (r1) kopen? Bied vanaf 395!
Felicien Rops - la lyre (r1)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorluc9309

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet de Regt - Winter kopen? Bied vanaf 350!
Piet de Regt - Winter

Geplaatst doorGregor1978

Afmetingen59 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis de Bruin - geen titel kopen? Bied vanaf 120!
Cornelis de Bruin - geen titel

Geplaatst doorGregor1978

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Heynsius - Garnalenvissers kopen? Bied vanaf 200!
Kees Heynsius - Garnalenvissers

Geplaatst doorMDalen

Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Moricz Goth - geen titel kopen? Bied vanaf 300!
Moricz Goth - geen titel

Geplaatst doorGregor1978

TechniekHandgekleurd
Afmetingen31 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Gerardus Both - Rotterdam aan de Maas in de winter - groot olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 350!
Johannes Gerardus Both - Rotterdam aan de Maas in de winter - groot olieverfschilderij

Geplaatst doorMiles

Afmetingen75 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hermanus Koekkoek (jr.) - twee schitterende aquarellen (54x35 cm) kopen? Bied vanaf 500!
Hermanus Koekkoek (jr.) - twee schitterende aquarellen (54x35 cm)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDutch-Art

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen77 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Klassieke kunst kopen

Bent u geïnteresseerd in het kopen van klassieke kunst en wilt u meer weten over deze categorie? Lees dan snel verder!

De term klassiek laat zich niet makkelijk in een paar woorden omschrijven. Klassiek kan verwijzen naar de klassieke oudheid, naar de heropleving van de klassieke oudheid vanaf de 15e eeuw of naar iets uit het verleden dat inmiddels een symbool of icoon is geworden (een ‘klassieker’). Met klassieke kunst wordt doorgaans figuratieve en natuurgetrouwe kunst bedoeld, vervaardigd in traditionele stijlen en materialen. Tegenover klassieke kunst staat de moderne kunst die aan het eind van de negentiende eeuw opkwam. Er werd gebroken met de traditionele regels en principes; experiment met materiaal, stijl en de wijze waarop de werkelijkheid verbeeld kon worden voerde de boventoon bij de moderne kunst, die met name na de Tweede Wereldoorlog een grote vlucht nam.

De klassieke kunst veiling bij {{site}} omvat in principe alle kunst vervaardigd voor 1945. Alle kunst vervaardigd in de periode na de Tweede Wereldoorlog, ook wel naoorlogse kunst genoemd, kunt u vinden in de categorie Moderne Kunst.

Voordat de moderne kunst zijn intrede deed en kunstenaars het publiek choqueerden met excentrieke, subjectieve thema’s en expressief vorm- en kleurgebruik waren klassieke kunstenaars over het algemeen gespecialiseerd in bepaalde traditionele onderwerpen. Zo zijn er vele bekende zogenoemde ‘society-schilders’ die door de beau monde gevraagd werden hun beeltenissen te vereeuwigen, waren er schilders die zich volledig toelegden op de landschapsschilderkunst of op klassieke scènes uit de mythologie.

In het aanbod van {{site}} treft u vele klassieke kunstwerken aan, bijvoorbeeld oude prenten en gravures, olieverfschilderijen, bronzen beelden of andere klassieke beeldende kunst. U vindt het volledige aanbod klassieke schilderijen te koop door te klikken op de button ‘bekijk alle klassieke kunst’.

Klassieke kunst veiling

Via {{site}} koopt én verkoopt u klassieke kunst online en op een toegankelijke manier. Klassieke kunst duur en onbereikbaar? Bij {{site}} treft u naast exclusieve werken van bekende kunstenaars ook veel mooie betaalbare klassieke kunstwerken in het aanbod! Vind op een laagdrempelige wijze prachtige klassieke schilderijen te koop zoals een stilleven, landschap of zeegezicht.

Unieke klassieke schilderijen te koop

Wilt u unieke klassieke schilderijen kopen? In het aanbod van {{site}} vindt u kleurrijke stillevens, imposante zeegezichten of ingetogen portretten. Er is altijd een mooi en uniek kunstobject te vinden. Combineer een prachtig traditioneel landschap met een strak modern interieur of haal een stukje verleden in huis met een beeltenis van een historische gebeurtenis. Het combineren van stijlen uit verschillende tijdsperioden creëert een dynamisch en verfijnd interieur. Laat u verrassen door het aanbod klassieke schilderijen te koop en bied mee!

Klassieke kunst kopen, waar moet u op letten?

Waar moet u op letten bij het kopen van een klassiek kunstwerk? Het gaat er natuurlijk in de eerste plaats om of u het werk mooi vindt! Spreekt het thema u aan? De compositie, de kleuren of misschien de kunstenaar die het werk geschilderd heeft? Via de filters kunt u uw voorkeuren instellen zodat het aanbod in de klassieke kunst veiling verder op uw wensen wordt afgestemd. Wilt u meebieden op een kunstobject? Vergeet dan niet eerst onze veilingregels voor het kopen van klassieke kunst en overige items door te nemen. Lees ook de beschrijving bij het betreffende item goed door. Klassieke kunstwerken kunnen tekenen van ouderdom vertonen, bijvoorbeeld craquelé of verkleuring. Wees u bewust van deze eigenschappen, die vanwege de leeftijd van het object onvermijdelijk, maar ook karakteristiek kunnen zijn.

Reis terug in de tijd met het ruime aanbod klassieke kunst te koop – van bloemstillevens tot havengezichten en van traditionele portretten tot Bijbelse scènes. Om er zeker van te zijn dat u geen objecten misloopt kunt u uw favoriete klassieke kunstwerken opslaan of op de hoogte gehouden worden als er nieuwe kunstwerken van uw favoriete klassieke kunstenaars ter veiling worden aangeboden.

Is uw interesse breder dan alleen klassieke kunst? Bekijk dan het volledige aanbod op {{site}}, of bijvoorbeeld de categorie Moderne Kunst, Keramiek en glas of Design.