3. items
  5. Keramiek, Glas & Design
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 150!

Keramiek, Glas & Design

Bent u liefhebber van mooi design of verzamelt u glas of aardewerk? Bekijk hier het veilingaanbod! Mooie design items, toegepaste kunst, keramiek of een mooie glazen schaal. Vintage en modern Design. Bovenaan vindt u een selectie van sculpturen en objecten waarvan de veilingduur bijna afloopt. Natuurlijk zijn er veel meer items te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle Keramiek, Glas & Design” onderaan de pagina. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Kunst en Sieraden, klik dan op “volledig aanbod”.

Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMDalen

Jaartal1918
Afmetingen20 cm x 27 cm x 27 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Peter Orlando - Schaaltje en mes kopen? Bied vanaf 125!
Peter Orlando - Schaaltje en mes

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMiles

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen3 cm x 14.5 cm x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Nanny Still - Hoge karaf/fles Pullo met schenktuitje- Smaragdgroen- gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Nanny Still - Hoge karaf/fles Pullo met schenktuitje- Smaragdgroen- gesigneerd

Glas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen32 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
De Sphinx - Prachtig bord - RK Werkliedenverbond in Nederland - 1891 Rerum Novarum 1931 kopen? Bied vanaf 50!
De Sphinx - Prachtig bord - RK Werkliedenverbond in Nederland - 1891 Rerum Novarum 1931

Glas / Keramiek

Geplaatst doortien

Jaartal1931
Afmetingen3.5 cm x 25.5 cm x 25.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
De Sphinx - Vijf handgeschilderde Boerenbont bekers 1920-1935 kopen? Bied vanaf 75!
De Sphinx - Vijf handgeschilderde Boerenbont bekers 1920-1935

Glas / Keramiek

Geplaatst doorrichmon

Periode1910 t/m 1929
Afmetingen10 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Mats Jonasson - Lot van vier kristallen beelden van dieren kopen? Bied vanaf 50!
Mats Jonasson - Lot van vier kristallen beelden van dieren

Glas / Keramiek

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen10 cm x 13 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Cor Unum - Aardewerk, 3 Vase - Ontworpen door NL Architects kopen? Bied vanaf 100!
Cor Unum - Aardewerk, 3 Vase - Ontworpen door NL Architects

Glas / Keramiek

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen24 cm x 26 cm x 26 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Afmetingen7 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Max Verboeket - KristalunieK, zware asymmetrische vaas voor Kristalunie, gesigneerd kopen? Bied vanaf 119!
Max Verboeket - KristalunieK, zware asymmetrische vaas voor Kristalunie, gesigneerd

Glas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen18.5 cm x 20 cm x 19 cm (h x b x d)
Gewicht2100 g
GesigneerdHandgesigneerd
Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!
Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië

Glas / Keramiek

Geplaatst doorVintage

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen5.5 cm x 2.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 50!
August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen7 cm x 30 cm x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Floris Meydam - Sterkandelaars, Deens glas, handmade glas etc kopen? Bied vanaf 50!
Floris Meydam - Sterkandelaars, Deens glas, handmade glas etc

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen3 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Ditmar Urbach - Drie Art Deco vazen kopen? Bied vanaf 50!
Ditmar Urbach - Drie Art Deco vazen

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Periode1930 t/m 1949
Afmetingen26.5 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai. kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai.

Glas / Keramiek

Geplaatst doorAromajip

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
Gewicht2282 g
GesigneerdOngemerkt
Royal Leerdam - Grote flesvaas kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam - Grote flesvaas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorAromajip

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen65 cm x 16 cm (h x b)
Gewicht2539 g
GesigneerdOngemerkt
Floris Meydam - 2 blauw groene vaasjes kopen? Bied vanaf 50!
Floris Meydam - 2 blauw groene vaasjes

Glas / Keramiek

Geplaatst doorAromajip

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen14.5 cm x 9 cm (h x b)
Gewicht904 g
GesigneerdOngemerkt
Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!
Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua

Glas / Keramiek

Geplaatst doorAromajip

Jaartal1962
Afmetingen25 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Kristalunie Maastricht - Vazen uit de serie Antique kopen? Bied vanaf 50!
Kristalunie Maastricht - Vazen uit de serie Antique

Glas / Keramiek

Geplaatst doorAromajip

Jaartal1962
Afmetingen19.5 cm x 11 cm (h x b)
Gewicht567 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Plateelbakkerij Zuid-Holland - 2 bonbonnieres kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Zuid-Holland - 2 bonbonnieres

Glas / Keramiek

Geplaatst doorAromajip

Periode1930 t/m 1949
Afmetingen8.5 cm x 13.5 cm (h x b)
Gewicht332 g
GesigneerdHandgesigneerd
Kosta Boda - Vier kristallen Whiskey glazen model "RONDO" kopen? Bied vanaf 50!
Kosta Boda - Vier kristallen Whiskey glazen model "RONDO"

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen10 cm x 8.5 cm x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht1840 g
GesigneerdOngemerkt