3. items
  5. Keramiek, Glas & Design
Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Keramiek, Glas & Design

Bent u hebber van mooie design of verzamelt u glas of aardewerk? Bekijk hier het veilingaanbod! Mooie design items, toegepaste kunst, keramiek of een mooie glazen schaal. Vintage en modern Design. Bovenaan staan een selectie van sculpturen en objecten waarvan de veilingduur bijna afloopt. Natuurlijk zijn er veel meer items te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle Keramiek, Glas & Design” onderaan de pagina. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Kunst en Sieraden, klik dan op “volledig aanbod”.

Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen26 cm x 18 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen19 cm x 12 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Jan de Rooden - chawan kopen? Bied vanaf 55!

Jan de Rooden - chawan

Glas / Keramiek

Geplaatst doorDDC

Jaartal1962
Afmetingen8.5 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Delphine Boel - Kan 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop) kopen? Bied vanaf 59!

Delphine Boel - Kan 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop)

Glas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 53 cm x 53 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Laatste
kans
Delphine Boel - Vaas 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop) kopen? Bied vanaf 59!

Delphine Boel - Vaas 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop)

Glas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Thomas Buxo - keramiek - diepe geglazuurde schaal - uitstekende staat - 21038 kopen? Bied vanaf 115!

Thomas Buxo - keramiek - diepe geglazuurde schaal - uitstekende staat - 21038

Glas / Keramiek

Geplaatst doorZaansgroen

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen8 cm x 31 cm x 31 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Ditmar Urbach - zeer fraaie schaal , gemerkt handpainted ditmar urbach kopen? Bied vanaf 50!

Ditmar Urbach - zeer fraaie schaal , gemerkt handpainted ditmar urbach

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJohudales

Afmetingen7 cm x 17 cm x 17 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Leendert Blok - Collectie van 14 Westraven Chanoir items- zie 1e overzichtsfoto kopen? Bied vanaf 105!

Leendert Blok - Collectie van 14 Westraven Chanoir items- zie 1e overzichtsfoto

Glas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen21 cm x 19 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Rozendaal - Helderrode vaas van groot volume kopen? Bied vanaf 75!

Willem Rozendaal - Helderrode vaas van groot volume

Glas / Keramiek

Geplaatst doorUsKinge

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen25 cm x 23 cm x 23 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Ingrid Glas - Vaas in Sommerso-techniek kopen? Bied vanaf 75!

Ingrid Glas - Vaas in Sommerso-techniek

Glas / Keramiek

Geplaatst doorUsKinge

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen25 cm x 9.5 cm x 9.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Thomas Buxo - unieke artistieke set, h 38,5 cm, gesigneerd kopen? Bied vanaf 155!

Thomas Buxo - unieke artistieke set, h 38,5 cm, gesigneerd

Glas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen38.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aftersale items

Aftersale
Villeroy en Boch - Art Deco Dienblad kopen? Bied vanaf 70!

Villeroy en Boch - Art Deco Dienblad

Glas / Keramiek

Geplaatst doorIsalex2313

Periode1850 t/m 1900
Afmetingen5 cm x 36 cm x 23 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Aftersale
Maison Christofle - 6 assiettes de présentation en porcelaine gris marbre Spécial Lave-vaisselle kopen? Bied vanaf 200!

Maison Christofle - 6 assiettes de présentation en porcelaine gris marbre Spécial Lave-vaisselle

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMerpont

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen2.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Aftersale
Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 79!

Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France.

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBarbotinebeauties

Periode1930 t/m 1949
Afmetingen2 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Aftersale
Olav Slingerland - Bebouwde Kom kopen? Bied vanaf 59!

Olav Slingerland - Bebouwde Kom

Glas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen25 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Aftersale
Willem Heesen - art glass special kopen? Bied vanaf 390!

Willem Heesen - art glass special

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJacques-Robert

Jaartal1990
Afmetingen11 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Isabelle De Borchgrave - Zeer grote DESIGNVAAS L MILIEUX DE VOS TABLES kopen? Bied vanaf 125!

Isabelle De Borchgrave - Zeer grote DESIGNVAAS L MILIEUX DE VOS TABLES

Glas / Keramiek

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Afmetingen73 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Aftersale
Delphine Boel - Silver Beach Porcelain - Borden kopen? Bied vanaf 200!

Delphine Boel - Silver Beach Porcelain - Borden

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMrproper

Jaartal2008
Afmetingen2.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Kosta Boda - Schaal 'Vision' kopen? Bied vanaf 250!

Kosta Boda - Schaal 'Vision'

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMw1989

Jaartal2010
Afmetingen9 cm x 52.5 cm x 48 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Andries Dirk Copier - glasvaas - unica - N257 - gesigneerd : Leerdam ,A D Copier kopen? Bied vanaf 950!

Andries Dirk Copier - glasvaas - unica - N257 - gesigneerd : Leerdam ,A D Copier

Glas / Keramiek

Geplaatst doorGrafics

Jaartal1934
Afmetingen16.5 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd