Glasblazerij Leerdam - Emil Kovac vlakke zware schaal

Glasblazerij Leerdam - Emil Kovac vlakke zware schaal kopen? Bied vanaf 99!
Glasblazerij Leerdam - Emil Kovac vlakke zware schaal kopen? Bied vanaf 99!Glasblazerij Leerdam - Emil Kovac vlakke zware schaal kopen? Bied vanaf 99!Glasblazerij Leerdam - Emil Kovac vlakke zware schaal kopen? Bied vanaf 99!Glasblazerij Leerdam - Emil Kovac vlakke zware schaal kopen? Bied vanaf 99!
  • Glasblazerij Leerdam (1997)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal2011
Afmetingen5 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht3688 gram
GemerktHandgesigneerd
Wit, blauw en groen zijn de kleuren van deze schaal
 Glasblazer Emil Kovac
Geboren: 24 juli 1970

Emil Kovac is een meesterglasblazer met ruim 20 jaar ervaring. na de glasschool in Novybor is Emil Kovac gaan werken in diverse glasstudio's.

Emil maakt bij voorkeur grote objecten. Geinspireerd door de natuur, door mensen maar ook door samenwerking met anderen.

Emil Kovac is een echte pionier en reist de hele wereld rond om zijn grote passie uit te voeren.

Met regelmaat is Emil te vinden in Engeland, Nederland en Kenia.

Het werk van Emil zal in de zomer van 2013 ook te vinden zijn in het Nationaal Glasmuseum Leerdam.
Uiteraard lichte gebruikssporen
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00

Glasblazerij Leerdam (1997)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Ami
302 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
26
5
26
Openingsbod € 99
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd23-4-2024 om 16:58
Eindtijd28-4-2024 om 19:02