4 Art Deco kleine wijnglazen Willem Rozendaal
Type Kristal Glas
Jaartal 1929
StijlArt Deco
Afmetingen 12.5 x 6 x 6 cm
Ongesigneerd
Omschrijving
Vier kleine wijnglazen servies Logos met amethyst voet ontwerp Willem Jacob Rozendaal voor de Kristalunie in 1929.
Alle glazen zijn in prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.
Extra informatie
U koopt een kwaliteits product , dat met zorg wordt verpakt. Versturen binnen Nederland standaard pakket t/m 10 kilo Verpakken en verzenden € 10.00 Zwaardere pakketten en naar het buitenland voor werkeliike kosten van verzenden Conditie Zeer Goed
Transport Versturen Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland
Verzenden Pakketpost
Prijs Tot 2 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25
Garantie Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item
U koopt een kwaliteits product , dat met zorg wordt verpakt. Versturen binnen Nederland standaard pakket t/m 10 kilo Verpakken en verzenden € 10.00 Zwaardere pakketten en naar het buitenland voor werkeliike kosten van verzenden.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25