5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

De Cercle Graphique Européen was een genootschap voor verzamelaars van hedendaagse grafische kunst. Het genootschap, actief in de eerste helft van de jaren ’70, gaf zelf werken uit van hedendaagse grafische kunst. Deze werken werden speciaal voor de Cercle Graphique Européen vervaardigd door verschillende kunstenaars.

Er worden 221 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 165!
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 2500!
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2008
TechniekGlas
Afmetingen40 cm x 19 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2002
TechniekHout
Afmetingen36 cm x 48.8 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht3282 g
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie) kopen? Bied vanaf 260!
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1993
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - de blauwe vogels kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - de blauwe vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1999
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Donderdag kopen? Bied vanaf 200!
Karel Appel - Donderdag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vogel - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen83 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Paysage Rocheux I kopen? Bied vanaf 1850!
Corneille - Paysage Rocheux I

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1957
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho en stropdas kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Litho en stropdas

Varia

Geplaatst doormplein

Jaartal1985
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met vogel -Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met vogel -Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen103 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 465!
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Nu Blue et Oiseau Jaune kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Nu Blue et Oiseau Jaune

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Het Circus - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - Zeefdruk, Het Circus - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen103 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen131 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Figuren met vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Figuren met vogels - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen79 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, L'oiseau, grand soleil - Ingelijst kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Zeefdruk, L'oiseau, grand soleil - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGert6850

Jaartal1993
Afmetingen92 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, "Naakt op muziekpapier" kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Zeefdruk, "Naakt op muziekpapier"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen45.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen43 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Figuren en dieren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Zeefdruk, Figuren en dieren - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen84 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - mooi werk kopen? Bied vanaf 210!
Corneille - mooi werk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorthelau

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - SET van DRIE Kleurenoffset-litho,s PARIS--GREAT en GALACTIC uit 1978 kopen? Bied vanaf 85!
Pierre Alechinsky - SET van DRIE Kleurenoffset-litho,s PARIS--GREAT en GALACTIC uit 1978

Prenten & Uitgaves

Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 145!
Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie

Prenten & Uitgaves

Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Pol Bury - gevierd Op-Art / Kinetisch kunstenaar - "houten Kubus" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 68!
Pol Bury - gevierd Op-Art / Kinetisch kunstenaar - "houten Kubus" - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille - Geen titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbruk21

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bram van Velde - Geen titel kopen? Bied vanaf 650!
Bram van Velde - Geen titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbruk21

TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Victor Vasarely - 1= Folklore planetaire Farbwelt- Bruckmann, 2= Vasarely Gaston Diehl kopen? Bied vanaf 55!
Victor Vasarely - 1= Folklore planetaire Farbwelt- Bruckmann, 2= Vasarely Gaston Diehl

Kunstboeken

Geplaatst doorGoedgevonden

TechniekHardcover
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 185!
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1993
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw met bloem en kraai kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Vrouw met bloem en kraai

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorevelien1974

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Schaal (keramiek)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doormplein

Jaartal1999
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 895!
Corneille - Geen titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbruk21

Jaartal1997
Afmetingen118 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - sans titre

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeeland kopen? Bied vanaf 365!
Corneille - Zeeland

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Rose tropique, litho kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Rose tropique, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst