Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel

Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75.2 x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
In de fluweelzachte stilte van een ochtend die ontwaakt, hangt er een kunstwerk aan de muur van een lichtovergoten atelier dat de essentie van dromen en vrijheid vangt. Het is een creatie van Corneille, getiteld "Femmes oiseaux à l'arc en ciel", een lithografie die leeft en ademt in de kleuren van de regenboog. Deze lithografie, gedateerd in het jaar 1976, is een visuele symfonie die het midden houdt tussen realiteit en fantasie, een getuigenis van Corneille's fascinatie met de vrije geest.

Met afmetingen van 75,2 cm bij 55,9 cm, is dit werk een omvangrijk venster naar een wereld waar de grenzen tussen het menselijke en het etherische vervagen. "Femmes oiseaux à l'arc en ciel" vertegenwoordigt een plaats waar vrouwen en vogels niet alleen naast elkaar bestaan, maar ook samensmelten in een harmonieuze dans langs de bogen van een regenboog. Deze samensmelting is niet alleen een ode aan de schoonheid en de diversiteit van het leven, maar ook een viering van vrijheid en de veelzijdige identiteiten die samen de tapestrie van het bestaan weven.

Handgesigneerd door Corneille en gemarkeerd als de zesde editie uit een exclusieve reeks van twintig, spreekt dit kunstwerk tot de verzamelaar, de dromer, en de rebel in ons allen. Het is in uitstekende staat, een bewijs van de zorg en de eerbied waarmee het door de jaren heen is gekoesterd. De prachtige kleuren springen eruit, niet als simpele visuele elementen, maar als levende entiteiten die verhalen vertellen van passie, liefde, verlies, en wedergeboorte.

De techniek van de lithografie, een kunstvorm die zowel geduld als precisie vereist, wordt door Corneille gebruikt om niet alleen de fysieke wereld te verkennen, maar ook om de ongrijpbare lagen van emotie en bewustzijn te ontginnen. Elk detail, elke lijn, en elke kleurovergang in "Femmes oiseaux à l'arc en ciel" dient als een brug tussen het bekende en het onbekende, een uitnodiging aan de kijker om los te laten en zich over te geven aan de vlucht.

Dit kunstwerk, daterend uit de periode van de jaren 1970, is niet alleen een visueel spektakel maar ook een historisch document dat de artistieke en culturele dynamieken van die tijd vastlegt. Het staat symbool voor een tijdperk waarin kunstenaars zoals Corneille de conventies uitdaagden en nieuwe horizonten van expressie verkenden.

In een wereld die soms te snel beweegt, biedt "Femmes oiseaux à l'arc en ciel" een moment van bezinning, een kans om te pauzeren en de schoonheid te waarderen die ontstaat wanneer we onze vleugels uitslaan en vliegen naar de onbegrensde hemelen van onze verbeelding. Het is een herinnering dat in elk van ons een vrije geest schuilt, klaar om de regenbogen van ons eigen leven te ontdekken en te omarmen.

(0059)
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Openingsbod € 499
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd29-4-2024 om 20:46
Eindtijd12-5-2024 om 22:36