5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Er worden 233 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 2500!
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2008
TechniekGlas
Afmetingen40 cm x 19 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2002
TechniekHout
Afmetingen36 cm x 48.8 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht3282 g
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie) kopen? Bied vanaf 260!
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1993
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - de blauwe vogels kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - de blauwe vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1999
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vogel - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen83 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Paysage Rocheux I kopen? Bied vanaf 1850!
Corneille - Paysage Rocheux I

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1957
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho en stropdas kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Litho en stropdas

Varia

Geplaatst doormplein

Jaartal1985
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Theo Wolvecamp - Zeefdruk, Liggende compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 200!
Theo Wolvecamp - Zeefdruk, Liggende compositie - 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
Afmetingen70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Vaas 'Holland' 39/100 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Vaas 'Holland' 39/100

Design

Geplaatst doorAlwin1

Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Gewicht965 g
GesigneerdHandgesigneerd
Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Koos van Vlijmen - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1962
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met vogel -Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met vogel -Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen103 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Shinkichi Tajiri - COMPUTER KNOT kopen? Bied vanaf 145!
Shinkichi Tajiri - COMPUTER KNOT

Prenten voor 1900

Geplaatst doorkunstpeer

Periode< 1800
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 795!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 465!
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Nu Blue et Oiseau Jaune kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Nu Blue et Oiseau Jaune

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Remus 7 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Snoeck - Remus 7

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1996
Afmetingen52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Het Circus - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - Zeefdruk, Het Circus - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen103 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen131 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
Afmetingen79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Wolvecamp - monografie met 2 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp - monografie met 2 zeefdrukken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1990
Afmetingen28 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Snoeck - Remus & hondje kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Remus & hondje

Design

Geplaatst doorAlwin1

Afmetingen7 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1996
Afmetingen58 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50) kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1987
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Corneille - Zeefdruk, Figuren met vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Figuren met vogels - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen79 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, L'oiseau, grand soleil - Ingelijst kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Zeefdruk, L'oiseau, grand soleil - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGert6850

Jaartal1993
Afmetingen92 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 195!
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen68 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - Zeefdruk, "Naakt op muziekpapier" kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Zeefdruk, "Naakt op muziekpapier"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen45.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen43 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Visser - Houtdruk, Roos kopen? Bied vanaf 1!
Carel Visser - Houtdruk, Roos

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Figuren en dieren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Zeefdruk, Figuren en dieren - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen84 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - mooi werk kopen? Bied vanaf 210!
Corneille - mooi werk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorthelau

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 43!
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille - Geen titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbruk21

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 185!
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1993
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw met bloem en kraai kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Vrouw met bloem en kraai

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorevelien1974

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1981
Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Schaal (keramiek)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doormplein

Jaartal1999
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 895!
Corneille - Geen titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbruk21

Jaartal1997
Afmetingen118 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - sans titre

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeeland kopen? Bied vanaf 365!
Corneille - Zeeland

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Rose tropique, litho kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Rose tropique, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst