Corneille - Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’

Corneille - Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’ kopen? Bied vanaf 495!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage38/130
Groot formaat lithografie van Guillaume Corneille uit 2009 op zwaar papier.
De felle kleuren met alle bekende thema’s van Corneille geven het geheel een mooie en bijzondere uitstraling.
Het werk is met de hand gesigneerd, gedateerd en genummerd op 130 exemplaren waarvan dit nummer 38 is.
Het werk meet 75 x 100 cm en is in perfecte staat.

De vrouw is voor Corneille de belangrijkste bron van inspiratie. Ook de vogel krijgt telkens een belangrijke plaats in zijn schilderijen. Corneilles naam in het Frans betekent namelijk 'kraai'. Volgens hem is de vogel het enige dier dat zich los kan maken van de aarde en is het symbool voor plezier en passie. De katten in zijn werk staan voor het sensuele, een dier dat vraagt om gestreeld te worden. De zon tenslotte is het symbool van de vrijheid.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 18,50
Naar Nederland € 25,50
Naar Duitsland € 25,50
Europese Unie € 36,50
Wereldwijd € 110,50

Openingsbod € 495
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAssenede,  België
Starttijd19-4-2024 om 0:36
Eindtijd28-4-2024 om 19:32