CuRio
  5. CuRio

CuRio

Lid sinds 2021 / Assenede, België

9 aangeboden items / 44 verkochte items

Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly kopen? Bied vanaf 82!
Johannis Hartung (1942) Duits Lithografie Flower Butterfly
TechniekLitho
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 82
Jean Michel Meurice - Officiële affiche van Roland Garros 1996 kopen? Bied vanaf 10!
Jean Michel Meurice (1938) Frans Officiële affiche van Roland Garros 1996
TechniekLitho
Afmetingen78 x 59 cm (h x b)
€ 10
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening kopen? Bied vanaf 129!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Spiralblumen – Originele kleurentekening
Afmetingen31.6 x 25.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 129
Armand Fernandez - Officiële affiche van Roland Garros 2002 kopen? Bied vanaf 70!
Armand Fernandez (1928-2005) Frans Amerikaans Officiële affiche van Roland Garros 2002
TechniekLitho
Afmetingen75 x 57 cm (h x b)
€ 70
Donald Lipski - Officiële affiche van Roland Garros 1995 kopen? Bied vanaf 80!
Donald Lipski (1947) Amerikaans Officiële affiche van Roland Garros 1995
TechniekLitho
Afmetingen75 x 57 cm (h x b)
€ 80
Christo - 5,600 Cubic Meter Package – signed artcard + 1 kopen? Bied vanaf 299!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans 5,600 Cubic Meter Package – signed artcard + 1
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Richard Orlinski - Sculptuur Pac-Man zilver/chroom – groot formaat 18 cm kopen? Bied vanaf 185!
Richard Orlinski (1966) Frans Sculptuur Pac-Man zilver/chroom – groot formaat 18 cm
Afmetingen18 x 18 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht600 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 185
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen22.8 x 31.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 420