5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden was een samengaan van kunstenaars uit diverse stromingen, zoals de Nederlandse Experimentele Groep, Vrij Beelden en Creatie (Groep 54). De Liga Nieuw Beelden bestond uit beeldend kunstenaars en een aantal architecten. De liga streefde naar een eenheid tussen kunst en leven, en was met dit idealistische streven een typisch naoorlogse organisatie. Op deze manier zou de kunst niet meer als een geïsoleerd fenomeen blijven bestaan, maar geïntegreerd worden in het maatschappelijk leven. In de Liga Nieuw Beelden zouden de gescheiden werkende kunstenaars met elkaar in contact worden gebracht om gezamenlijke activiteiten te ondernemen.

Corneille - Grote schaal kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Theo Niermeijer - IJzer, Dubbele staander kopen? Bied vanaf 150!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands IJzer, Dubbele staander
Techniek IJzer
Afmetingen 19 x 14 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
€ 150
Aart van den IJssel - Messing, Bladersprinkhaan (inclusief boek!) kopen? Bied vanaf 250!
Aart van den IJssel (1922-1983) Nederlands Messing, Bladersprinkhaan (inclusief boek!)
Techniek Overig
Afmetingen 12 x 17 x 7 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 370
4 biedingen
Karel Appel - Dancing girl ,face,big head comming down kopen? Bied vanaf 1100!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl ,face,big head comming down
Techniek Keramiek
Afmetingen 5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 1.100
Anton Heyboer - De oer vogel. kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 280
Corneille - DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”) kopen? Bied vanaf 749!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 749
Armando - Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Anton Heyboer - Mans life kopen? Bied vanaf 249!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Mans life
Techniek Olieverf
Afmetingen 79 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 249
Corneille - 1998 Le grand nu bleu kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 Le grand nu bleu
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 349
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Corneille - 2001 Oiseaux en fête kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2001 Oiseaux en fête
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Theo Beerendonk - Abstractie in rood en zwart - Monotype kopen? Bied vanaf 60!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Abstractie in rood en zwart - Monotype
Techniek Monotype
Afmetingen 32 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 60
Ru van Rossem - Afrikaans dagboek 2 kopen? Bied vanaf 125!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Afrikaans dagboek 2
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 125
Corneille - Hommage aan de reizende schrijver René Char, 2001 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan de reizende schrijver René Char, 2001
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Wim Motz - Saxofonist - Litho kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Saxofonist - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 34
Armando - Kleurengiclee WALDWEG I Handgesign.slechts 25 ex!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDWEG I Handgesign.slechts 25 ex!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 159
Hannes Postma - grote 1977 pastel krijttekening "naakt model aan het strand" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote 1977 pastel krijttekening "naakt model aan het strand" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho. Affiche: COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Jan Dibbets (1941) Nederlands Kleurenoffset-litho. Affiche: COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
€ 65
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Ans Wortel - Ingelijste kleurenlitho , “'n kus voor 't hoofd dat in wonderen gelooft...” kopen? Bied vanaf 100!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ingelijste kleurenlitho , “'n kus voor 't hoofd dat in wonderen gelooft...”
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 45!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Ans Wortel - Ingelijste kleurenets , “goeie morgen lieve Heertje...” kopen? Bied vanaf 100!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ingelijste kleurenets , “goeie morgen lieve Heertje...”
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Corneille - Set van 4 zeldzame Oiseau-Soleil borden van Guillaume Corneille. kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Set van 4 zeldzame Oiseau-Soleil borden van Guillaume Corneille.
Afmetingen 30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
Techniek Stift
Afmetingen 39.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 260
Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel .Mooie krachtige sierlijke schildering .
Techniek Acryl
Afmetingen 72 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 300
Armando - Kleurengiclee SCHWARZES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee SCHWARZES BILD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Psaum" - 1963 kopen? Bied vanaf 99!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Psaum" - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Roze vogel" - 1995 kopen? Bied vanaf 99!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Roze vogel" - 1995
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Anton Heyboer - Ingelijste ets - 1987 kopen? Bied vanaf 199!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ingelijste ets - 1987
Techniek Ets
Afmetingen 58.5 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Anton Heyboer - Ets - 1985 kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets - 1985
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Aparte krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Aparte krachtige sierlijke schildering
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 74 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Nico Molenkamp - Boek; 'Signatuur' MET zeefdruk ! kopen? Bied vanaf 50!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Boek; 'Signatuur' MET zeefdruk !
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
€ 50
Anton Heyboer - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Eugène Brands - Ingelijste kleurenlitho: Compositie (nette lijst!!) kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: Compositie (nette lijst!!)
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Ingelijste zeefdruk: twee vrouwen en een vis - 1994 (nette lijst!!!) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: twee vrouwen en een vis - 1994 (nette lijst!!!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 225
1 bieding
Wim Motz - Parijs kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Parijs
Techniek Houtskool
Afmetingen 22.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Wim Motz - Parijs IIi (passage dola) kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Parijs IIi (passage dola)
Techniek Houtskool
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Frans de Jong - A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 55!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 50 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS III Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 57 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169