5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Anton Heyboer - Groetjes van de 5e vrouw kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Groetjes van de 5e vrouw
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Jan Cremer - Toscane kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940) Nederlands Toscane
Afmetingen28.5 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Mark Brusse - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen53 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Dana Andreev - In the Mirror kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands In the Mirror
TechniekEts
Afmetingen62 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Corneille - Glazen design wandklok kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Glazen design wandklok
Afmetingen36 x 5 x 40 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 30!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose I'm a King Bee
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Anton Vrede - Trust no man kopen? Bied vanaf 33!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Trust no man
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 33
Sees Vlag - Bruine tafel , blauwe schotel kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Bruine tafel , blauwe schotel
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 95
1 bieding
Jef Diederen - linosnede - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands linosnede - 1991
Afmetingen28 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jef Diederen - linosnede - 1991 kopen? Bied vanaf 65!
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jef Diederen - linosnede - 1991 kopen? Bied vanaf 45!
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel kopen? Bied vanaf 599!
Henk Vierveijzer (1950) Nederlands Acrylverf op paneel: zonder titel
Afmetingen103 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 599
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Sees Vlag - ‘S-Gravenhage Nieuwe Kerk kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands ‘S-Gravenhage Nieuwe Kerk
Afmetingen50.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Harrie Gerritz - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands zonder titel
Afmetingen37 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Anton Heyboer - foto: Anton voor 1 van zijn werken kopen? Bied vanaf 59!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands foto: Anton voor 1 van zijn werken
TechniekPolaroid
Afmetingen11 x 9 cm (h x b)
€ 59
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Afmetingen77 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Cremer - Grote litho: La Luce di Toscana - 1998 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Grote litho: La Luce di Toscana - 1998
Afmetingen50.5 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - Grote Offset litho: Tulpenveld - 1987 kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands Grote Offset litho: Tulpenveld - 1987
TechniekOffset
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Fon Klement - Ingelijste aquarel: Narcissen - 1997 kopen? Bied vanaf 299!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste aquarel: Narcissen - 1997
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Elmar Gille - Kleuren litho kopen? Bied vanaf 90!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Kleuren litho
TechniekLitho
Afmetingen69 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Corneille - Ingelijste litho: Phantom of the opera - 1993 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Phantom of the opera - 1993
TechniekLitho
Afmetingen103 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.2 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Ans Wortel - Ets/aquatint: Om elkaar tegemoet te komen kopen? Bied vanaf 75!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ets/aquatint: Om elkaar tegemoet te komen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Frank Porcelijn - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Frank Porcelijn (1947) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
TechniekEts
Afmetingen32 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Leentje Linders - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Herman Berserik - Ingelijste litho: De koe van Cara kopen? Bied vanaf 150!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ingelijste litho: De koe van Cara
TechniekLitho
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 265
9 biedingen
Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion - 1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Litho: Concepcion - 1996
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
Afmetingen80 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Michel van Overbeeke - met de hand bewerkte ets (vetkrijt) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands met de hand bewerkte ets (vetkrijt) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Rob Clous - Ets: Het slepertje - 1978 kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands Ets: Het slepertje - 1978
TechniekEts
Afmetingen40 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Maria Neefjes - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 28!
Maria Neefjes (1943) Nederlands Bosgezicht
TechniekHoutskool
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams zonder titel
Afmetingen70 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Elisabeth van Vreeswijk - handgesigneerde litho | 'Madelieven' | 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Elisabeth van Vreeswijk (1955) Nederlands handgesigneerde litho | 'Madelieven' | 1999
TechniekLitho
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50