5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Er worden 902 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Dana Andreev - Kleuren ets: Deep breath before Journey - 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Dana Andreev - Kleuren ets: Deep breath before Journey - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Ronnie Meerts - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arja van den Berg - Ets: Dunne bierkade den Haag - 1976 + 5 ansichtkaarten kopen? Bied vanaf 49!
Arja van den Berg - Ets: Dunne bierkade den Haag - 1976 + 5 ansichtkaarten

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1989
Afmetingen74.5 cm x 96.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - De oer vogel .

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1992
TechniekStift
Afmetingen27 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen80 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Symboliek kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer - Symboliek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGesta

Jaartal1983
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen65 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - mensen in veld kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra - mensen in veld

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLtb

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Metten Koornstra - man in laantje kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra - man in laantje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLtb

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Vrede - Zeefdruk, Moving Target - Ingelijst (Groot) Galerieprijs €650 kopen? Bied vanaf 49!
Anton Vrede - Zeefdruk, Moving Target - Ingelijst (Groot) Galerieprijs €650

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHvdS

Afmetingen96 cm x 115.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Vrede - Litho, Stepping out - Ingelijst, Hoge waarde kopen? Bied vanaf 29!
Anton Vrede - Litho, Stepping out - Ingelijst, Hoge waarde

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHvdS

TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 165!
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Anton Vrede - 'Even overleg plegen , kleine oplage, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 115!
Anton Vrede - 'Even overleg plegen , kleine oplage, mooi gelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2003
Afmetingen72 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Kastelijn - Boerderij kopen? Bied vanaf 30!
Henk Kastelijn - Boerderij

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1970
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Kastelijn - "Zomer" kopen? Bied vanaf 40!
Henk Kastelijn - "Zomer"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1988
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer - De oervogel .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 2500!
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2008
TechniekGlas
Afmetingen40 cm x 19 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2002
TechniekHout
Afmetingen36 cm x 48.8 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht3282 g
GesigneerdHandgesigneerd
Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!
Fon Klement - Sospedon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPJSteen

Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie) kopen? Bied vanaf 260!
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1993
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 40!
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Wap - Zeilen kopen? Bied vanaf 75!
Hans Wap - Zeilen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1987
Afmetingen66 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - Landschap kopen? Bied vanaf 23!
Lukie de Bree - Landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1985
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - Egyptische tempel kopen? Bied vanaf 23!
Lukie de Bree - Egyptische tempel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adriaan Nette - Tafel kopen? Bied vanaf 23!
Adriaan Nette - Tafel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - danseres

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGesta

Jaartal1992
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen54 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Anton Heyboer met zijn boot de Y.M. 348 in de haven van Ymuiden . kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - Anton Heyboer met zijn boot de Y.M. 348 in de haven van Ymuiden .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen65 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Mooie zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem - Mooie zeefdruk uit 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1998
Afmetingen93 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1997 - oplage X kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1997 - oplage X

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XV kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90 kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25 kopen? Bied vanaf 45!
Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica". kopen? Bied vanaf 15!
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen59.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerrit Westerveld - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Gerrit Westerveld - Landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst