5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Jean Ruiter - Xenophobia, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Xenophobia, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Jean Paul Vroom - Green Christ kopen? Bied vanaf 325!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands Green Christ
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 114.5 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 450
Anton Heyboer - Madonna. kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Madonna.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 280
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 38!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 38
1 bieding
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen 2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 55
Jan Cremer - 'Kaukasus' kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus'
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jean Ruiter - In the fields of Ankara, C-print kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands In the fields of Ankara, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jean Ruiter - Moving horizon, C-print kopen? Bied vanaf 65!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Moving horizon, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Peter Bes - Op 't gazon kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands Op 't gazon
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Anton Vrede - olifant kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose olifant
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Peter Bes - Happy days are here again kopen? Bied vanaf 30!
Peter Bes (1945) Nederlands Happy days are here again
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Anton Heyboer - Can Can Danseres - 108 x 78 cm - Geschept papier - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Can Can Danseres - 108 x 78 cm - Geschept papier - 1990
Techniek Gouache
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Anton Heyboer - Can Can Danseres - Jaren 90 - Krijt en Gouache - 78 x 108 cm kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Can Can Danseres - Jaren 90 - Krijt en Gouache - 78 x 108 cm
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 325
Anton Heyboer - Madonna met Kind - Ets met kleur - 1985 - 36 x 39 cm kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Madonna met Kind - Ets met kleur - 1985 - 36 x 39 cm
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 325
Jean Ruiter - C print: West Palm Beach - 1996 kopen? Bied vanaf 60!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print: West Palm Beach - 1996
Techniek C-Print
Afmetingen 76 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jean Ruiter - C print - 1988 kopen? Bied vanaf 60!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print - 1988
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Corneille - ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Jan Montyn - Ets: Zonnebomen - 1984 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Zonnebomen - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 115
Corneille - Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Jan Montyn - Ets - 1968 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 115
Corneille - Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973) kopen? Bied vanaf 230!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973)
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 230
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 115
Corneille - zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 39 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - zeefdruk: Le reveil- 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Le reveil- 1992
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Zeefdruk: femme et oiseau- 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: femme et oiseau- 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands geen titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1998
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974 kopen? Bied vanaf 75!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974
Techniek Offset
Afmetingen 60.5 x 60.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Corneille - Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Corneille - Litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Rose Tropique - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Jan Montyn - Ets - 1972 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 115
Corneille - Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Jean Ruiter - C print - 1988 kopen? Bied vanaf 75!
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Sam Middleton - Zeefdruk: 1995 kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1995
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 95
Anton Heyboer - Danseres kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Danseres
Techniek Stift
Afmetingen 39.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Sam Middleton - Zeefdruk: Harmonics - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Harmonics - 1999
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 95
Corneille - ingelijste litho:De betovering van de zomer - 1977 (nette lijst!!!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho:De betovering van de zomer - 1977 (nette lijst!!!)
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399