Karel Appel (1921-2006) Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)
Afmetingen | 120 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.450