5. De Vishal

De Vishal

Opgericht in 1993

Kunstenaarsvereniging De Vishal

De Vishal is een expositieruimte gelegen aan de Grote Markt in Haarlem. De ruimte wordt exclusief gehuurd door de kunstenaarsvereniging De Vishal. Als vereniging heeft De Vishal een sociëteitsfunctie en fungeert zij als een netwerk voor haar leden. Er worden jaarlijks 10 tentoonstellingen georganiseerd, die voor publiek gratis toegankelijk zijn. Zodoende is er op een zo laagdrempelig mogelijke manier toegang tot de actuele beeldende kunst gemaakt door de leden van de vereniging.

De hal waarin geëxposeerd wordt is in 1769 gebouwd als overdekte vismarkt. Tot aan de Tweede Wereldoorlog heeft het als zodanig dienstgedaan. Na de oorlog is de hal voor verschillende doeleinden gebruikt, tot het in 1961 een bijgebouw werd van het Frans Hals Museum. Toen er voor de Haarlemse kunstenaars geen ruimte meer was in het Frans Hals Museum hebben zij actie gevoerd voor het krijgen van een eigen ruimte om te kunnen exposeren. Daarop werd door de gemeente in 1993 De Vishal ter beschikbaarheid aan de gelijknamige kunstenaarsvereniging.

Margreet Bouman - Kop + Wegen kopen? Bied vanaf 50!
Margreet Bouman (1953) Nederlands Kop + Wegen
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Marinus Fuit - Ballonnen kopen? Bied vanaf 75!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Ballonnen
Afmetingen69 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Margot Berkman - Poort II kopen? Bied vanaf 175!
Margot Berkman (1964) Nederlands Poort II
TechniekKeramiek
Afmetingen60 x 44 x 20 cm (h x b x d)
€ 175
Michel van Overbeeke - met de hand bewerkte ets (vetkrijt) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands met de hand bewerkte ets (vetkrijt) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hannes Kuiper - Flying High kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands Flying High
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hannes Kuiper - zeefdruk - Love Boat - 21965 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands zeefdruk - Love Boat - 21965
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ronald Ruseler - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Eilanden' | 2000 kopen? Bied vanaf 10!
Ronald Ruseler (1950) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Eilanden' | 2000
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Helmuth van Galen - Compositie IV kopen? Bied vanaf 70!
Helmuth van Galen (1955) Nederlands Compositie IV
Afmetingen60.5 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Marjan Jaspers - Klaprozen rood kopen? Bied vanaf 55!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen rood
Afmetingen82 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Hannes Kuiper - Springtime bird kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands Springtime bird
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Verburg - Stilleven 1, eigen druk 11/15Gave kopen? Bied vanaf 50!
Jan Verburg (1943) Nederlands Stilleven 1, eigen druk 11/15Gave
TechniekGouache
Afmetingen61.5 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hannes Kuiper - Summer Love kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands Summer Love
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 55!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen
Afmetingen82 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Hannes Kuiper - Love boat kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands Love boat
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hannes Kuiper - Nature's Love kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands Nature's Love
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 70!
Helmuth van Galen (1955) Nederlands Compositie III
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Eli Content - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Eli Content (1943-2022) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen91.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Hannes Kuiper - zeefdruk - Flying High - 21959 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands zeefdruk - Flying High - 21959
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hannes Kuiper - zeefdruk - Nature's Love - 21960 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands zeefdruk - Nature's Love - 21960
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Michel van Overbeeke - ets - Lunch III 7/30 uit 1988 - 22345 kopen? Bied vanaf 75!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands ets - Lunch III 7/30 uit 1988 - 22345
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Marinus Fuit - Zwevende ballen tegen scheepswand kopen? Bied vanaf 100!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Zwevende ballen tegen scheepswand
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Sjoerd Buisman - 2 hardcover boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sjoerd Buisman (1948) Nederlands 2 hardcover boeken
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 22 cm (h x b)
€ 50
Inge Dorothea Evers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Inge Dorothea Evers (1940) Nederlands zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Michel van Overbeeke - met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50