Opgericht in 1929 - opgeheven in 1969
De Eindhovensche Schets- en Teekenclub heeft vooral een grote rol gespeeld in het voorzien van de behoefte van tekenen naar naaktmodel. Vele beroeps- en amateurschilders zijn actief geweest binnen deze club en in haar bestaan is er drie maal gezamenlijk geexposeerd.
Techniek | Ets |
Afmetingen | 49.5 x 42.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 77 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |