5. Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Opgericht in 1947

De Gemeenschap Beeldende Kunstenaars, oftewel de GBK, werd opgericht met als doel de belangenbehartiging van Gelderse kunstenaars in de beeldende kunst, en het tot stand brengen en onderhouden van contacten tussen kunstenaars onderling, en met kunstliefhebbers. Volgende de Gemeenschap Beeldende Kunstenaars wordt op deze manier de kansen van de kunstenaars vergroot. Ongeveer 300 leden zijn aangesloten bij deze vereniging.

Klaas Gubbels - Grote ets - 1970 kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote ets - 1970
TechniekEts
Afmetingen47.5 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Theo van der Horst - 3-luik voetballers kopen? Bied vanaf 175!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands 3-luik voetballers
Afmetingen63 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Klaas Gubbels - Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!)
TechniekLitho
Afmetingen91 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Klaas Gubbels - Walking Table 2 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Walking Table 2
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Janneke Viegers - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Janneke Viegers (1952) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen73 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Homan - gesigneerde houtsnede kopen? Bied vanaf 49!
Jan Homan (1919-1991) Nederlands gesigneerde houtsnede
Afmetingen55 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 49
Fons Verstraeten - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Fons Verstraeten (1922) Nederlands Stadsgezicht
Afmetingen50 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Klaas Gubbels - Gestapelde kannen kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gestapelde kannen
TechniekAquarel
Afmetingen43 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Fons Verstraeten - Marktkraam. kopen? Bied vanaf 175!
Fons Verstraeten (1922) Nederlands Marktkraam.
Afmetingen53 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 175
Klaas Gubbels - Weerstandstoel (Ets & aquarel) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Weerstandstoel (Ets & aquarel)
TechniekEts
Afmetingen37.5 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Elly Kuipers - beschaafd naakt in paarstinten kopen? Bied vanaf 150!
Elly Kuipers (1938-2016) Nederlands beschaafd naakt in paarstinten
Afmetingen80 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Theo Elfrink - Mehr BRD kopen? Bied vanaf 450!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Mehr BRD
Afmetingen122 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Theo Elfrink - Nijmegen Grote Markt kopen? Bied vanaf 150!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Nijmegen Grote Markt
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen41 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Klaas Gubbels - Stilleven, litho kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Klaas Gubbels - Stilleven kopen? Bied vanaf 455!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 455
Klaas Gubbels - Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel)
Afmetingen23.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Klaas Gubbels - droge naald ets - Berlijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands droge naald ets - Berlijn - zonder titel
TechniekEts
Afmetingen35 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Agnes van den Brandeler - Gezicht op Chatou, Frankrijk kopen? Bied vanaf 380!
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Nederlands Gezicht op Chatou, Frankrijk
TechniekGouache
Afmetingen70 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 380
Klaas Gubbels - Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!)
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Klaas Gubbels - droge naald ets - Berlijn - koningstafel kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands droge naald ets - Berlijn - koningstafel
TechniekEts
Afmetingen35 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Theo Elfrink - Landschap kopen? Bied vanaf 275!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Landschap
Afmetingen46 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Brand van Rotterdam
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Klaas Gubbels - Comtemporary Art kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Comtemporary Art
TechniekKeramiek
Afmetingen30 x 11 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands gemengde techniek op papier | 1973
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Ted Felen - Farewell, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Ted Felen (1931-2016) Nederlands Farewell, zeefdruk
Afmetingen55 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Klaas Gubbels - Hardcover monografie (met CD) + 4 catalogi kopen? Bied vanaf 70!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Hardcover monografie (met CD) + 4 catalogi
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 70
Klaas Gubbels - Billie Holiday kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Billie Holiday
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Ans Verdijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 145!
Ans Verdijk (1959) Nederlands zonder titel
Afmetingen33 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 145
Theo van der Horst - De Wachters kopen? Bied vanaf 175!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands De Wachters
Afmetingen90 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2004 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2004
Afmetingen60.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote zeefdruk: 2001
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - Sjabloondruk: 4 tuiten van koffiekannen, bruin - 2006 kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sjabloondruk: 4 tuiten van koffiekannen, bruin - 2006
TechniekSjabloondruk
Afmetingen38 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Klaas Gubbels - Houtdruk: Hartenman - 2015 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Hartenman - 2015
Afmetingen39.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas Gubbels - houtdruk: thuisorkest - 2014 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: thuisorkest - 2014
Afmetingen32.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Klaas Gubbels - houtdruk: 6 pijpen - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: 6 pijpen - 2004
Afmetingen49 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499