5. Kring Indust. Ontwerpers

Kring Indust. Ontwerpers

Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen kopen? Bied vanaf 15!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Dikwandige vaas met luchtbellen
Afmetingen17 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht2660 g
GesigneerdOngemerkt
€ 15
Sybren Valkema - gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Sybren Valkema - glazen vaas met ingelegde kleurvlakken kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands glazen vaas met ingelegde kleurvlakken
Afmetingen11 x 11 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Floris Meydam - LEERDAM serica's Floris Meydam 1975-1980 + certificaat kopen? Bied vanaf 100!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands LEERDAM serica's Floris Meydam 1975-1980 + certificaat
Afmetingen10 x 6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100