5. Kring Indust. Ontwerpers

Kring Indust. Ontwerpers

Kring Industriële Ontwerpers

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren kopen? Bied vanaf 50!
Floris Meydam - Twee vierkant kristallen kandelaren

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Eindtijd15-08-2022 om 19:45

Afmetingen13 cm x 7.3 cm x 7.3 cm (h x b x d)
Gewicht4000 g
GesigneerdOngemerkt

Aftersale items

Aftersale
Floris Meydam - Tweekleurige "Serica" fles kopen? Bied vanaf 129!
Floris Meydam - Tweekleurige "Serica" fles

Glas / Keramiek

Geplaatst doorNL

Eindtijd14-05-2022 om 20:46

Jaartal1953
Afmetingen44 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt