5. Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen

Opgericht in 1947

Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) is een vereniging in het schildersdorp Bergen. De vereniging richt zich op de historie van de Bergense School, maar ook op de hedendaagse kunst. Het doel van Kunstenaarscentrum Bergen is het bevorderen van kunst, maar ook om bestaande kunstwerken te beschermen. Beeldend kunstenaars uit Bergen, of andere kunstenaars die een band hebben met Bergen, krijgen via Kunstenaarscentrum Bergen een podium geboden.

Er worden 37 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekendGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMAMS

Jaartal1996
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Constant - Gitarist kopen? Bied vanaf 650!
Constant - GitaristGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjako

TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Bier - (1936) Bronzen beeld 'de acrobaten' kopen? Bied vanaf 55!
John Bier - (1936) Bronzen beeld 'de acrobaten'Beeld / Object

Geplaatst doorBazel20

TechniekBrons
Afmetingen35 cm x 14 cm x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant - Ets: EchtpaarGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen33.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Krant: De New Babylon informatief no.4 - 1966 kopen? Bied vanaf 225!
Constant - Krant: De New Babylon informatief no.4 - 1966Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1966
TechniekOffset
Afmetingen53 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Happening II –gesigneerde kleuren ets kopen? Bied vanaf 395!
Constant - Happening II –gesigneerde kleuren etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekEts
Afmetingen56 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - 5 boeken kopen? Bied vanaf 60!
Constant - 5 boekenKunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1980
TechniekSoftcover
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Willem Hopman - Ets, Ruinekerk te Bergen kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, Ruinekerk te BergenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug AlkmaarGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in AtelierGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen12 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Tjipke visser - Bronzen penning: Artis, 1930 kopen? Bied vanaf 125!
Tjipke visser - Bronzen penning: Artis, 1930Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1930
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!
Harrie Kuyten - naaktstudieSchilderij

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen55 cm x 72 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormaurice1968

Afmetingen50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!
Poppe Damave - ets: 2 mannenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Conversatie kopen? Bied vanaf 600!
Constant - ConversatieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPuckV

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets kopen? Bied vanaf 150!
Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele etsKunstboeken

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - litho: New Babylon - 1963Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 75.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use kopen? Bied vanaf 1!
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to useKunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1999
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 75 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Colnot - 5 boeken Bergense School - o.a. ook Jaap Min en het boek van Adriaan Venema - kopen? Bied vanaf 50!
Karel Colnot - 5 boeken Bergense School - o.a. ook Jaap Min en het boek van Adriaan Venema -Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 cm x 35 cm (h x b)
Constant - Boek: Aan Constant - 1985 kopen? Bied vanaf 395!
Constant - Boek: Aan Constant - 1985Kunstboeken

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
Afmetingen34.5 cm x 24 cm (h x b)
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - NormandiëGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMBMichel

TechniekEts
Afmetingen42.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Colnot - Boerderij en landschap kopen? Bied vanaf 500!
Karel Colnot - Boerderij en landschapSchilderij

Geplaatst doorSuzanne24

Afmetingen72 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mulder - 2 catalogi met 2 begeleidende en gesigneerde brieven kopen? Bied vanaf 50!
Jan Mulder - 2 catalogi met 2 begeleidende en gesigneerde brievenKunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1972
TechniekSoftcover
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Jan de Leeuw - Creatie No. 7 kopen? Bied vanaf 350!
Jan de Leeuw - Creatie No. 7Schilderij

Geplaatst doorMargie

Jaartal1962
Afmetingen89 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970Schilderij

Geplaatst doorMiles

Jaartal1970
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 25!
Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ]Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 45!
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - KopergravureGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst