5. Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen

Opgericht in 1947

Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) is een vereniging in het schildersdorp Bergen. De vereniging richt zich op de historie van de Bergense School, maar ook op de hedendaagse kunst. Het doel van Kunstenaarscentrum Bergen is het bevorderen van kunst, maar ook om bestaande kunstwerken te beschermen. Beeldend kunstenaars uit Bergen, of andere kunstenaars die een band hebben met Bergen, krijgen via Kunstenaarscentrum Bergen een podium geboden.

Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
TechniekEts
Afmetingen49 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Peter Bes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953 kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Peter Bes - ets / aquatint - Hotel du Lac 17/100 - 23437 kopen? Bied vanaf 65!
Peter Bes (1945) Nederlands ets / aquatint - Hotel du Lac 17/100 - 23437
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Peter Bes - Zeefdruk, titel, De ontmoeting kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk, titel, De ontmoeting
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 399
Constant - HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 175!
Constant (1920-2005) Nederlands HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 185
2 biedingen
Eric van der Wal - Vogel (eigen druk) kopen? Bied vanaf 45!
Eric van der Wal (1940) Nederlands Vogel (eigen druk)
Afmetingen42 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Dirk Filarski - Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Annetje van Verseveld - Euforie kopen? Bied vanaf 100!
Annetje van Verseveld (1941) Nederlands Euforie
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Constant - Stilleven met attributen kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands Stilleven met attributen
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Constant - Van Cobra tot New Babylon - 1968 kopen? Bied vanaf 70!
Constant (1920-2005) Nederlands Van Cobra tot New Babylon - 1968
TechniekOffset
Afmetingen81.5 x 35.5 cm (h x b)
€ 70
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zeilschepen op de Kust van Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jan de Leeuw - Geen. kopen? Bied vanaf 195!
Jan de Leeuw (1908-1988) Nederlands Geen.
TechniekGouache
Afmetingen87 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 195
Constant - Comic Act, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Constant (1920-2005) Nederlands Comic Act, zeefdruk
Afmetingen32 x 28 cm (h x b)
€ 75
Constant - Horreur kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands Horreur
TechniekLitho
Afmetingen74 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Annetje van Verseveld (1941) Nederlands Ets , Groot gezin - 1968
TechniekEts
Afmetingen54 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Lense Elzinga - Graft Noord-Holland - Signierte Original Radierung von 1977 kopen? Bied vanaf 35!
Lense Elzinga (1930) Nederlands Jachthaven
TechniekEts
Afmetingen28 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Lense Elzinga - Windmolen in Landschap - Signierte Original Lithographie von 1969 - 1 von 2 Ex. kopen? Bied vanaf 65!
TechniekLitho
Afmetingen39.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Peter Bes - Grote & unieke - 1980 - artist proof Ets/aquatint "Hotel du Lac" met opdracht kopen? Bied vanaf 45!
Peter Bes (1945) Nederlands Grote & unieke - 1980 - artist proof Ets/aquatint "Hotel du Lac" met opdracht
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Willem Hopman - uitgeest kopen? Bied vanaf 20!
Willem Hopman (1939) Nederlands uitgeest
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen10 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Peter Bes - Happy days are here again kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands Happy days are here again
TechniekEts
Afmetingen68 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Lense Elzinga - "4 Stühle" - Große signierte Original Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 90!
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 90
Constant - Constant - Zangles , Ets 1982 kopen? Bied vanaf 295!
Constant (1920-2005) Nederlands Constant - Zangles , Ets 1982
TechniekEts
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Peter Bes - Op 't gazon kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes (1945) Nederlands Op 't gazon
TechniekLitho
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
John Bier - Trapeze, zeven acrobaten. kopen? Bied vanaf 49!
John Bier (1936) Nederlands Trapeze, zeven acrobaten.
TechniekBrons
Afmetingen38.5 x 14 x 2.5 cm (h x b x d)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Constant - Revolutie kopen? Bied vanaf 275!
Constant (1920-2005) Nederlands Revolutie
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953 kopen? Bied vanaf 650!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Constant - Le Cauchemar kopen? Bied vanaf 750!
Constant (1920-2005) Nederlands Le Cauchemar
TechniekLitho
Afmetingen112 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Lense Elzinga - "3 Stühle mit Tisch" - Große signierte Original Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 99!
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 99
Poppe Damave - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Spaarne Haarlem
TechniekEts
Afmetingen22 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
TechniekDroge Naald
Afmetingen57 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Karel Colnot - Stilleven vaas met bloemen Bergense school expressionisme kopen? Bied vanaf 450!
Karel Colnot (1921-1996) Nederlands Stilleven vaas met bloemen Bergense school expressionisme
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
TechniekLitho
€ 399
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
Afmetingen16 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Harrie Kuyten - Naakte man kopen? Bied vanaf 150!
Harrie Kuyten (1883-1952) Nederlands Naakte man
TechniekPotlood
Afmetingen76.5 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Poppe Damave - Londen - ets in groen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Londen - ets in groen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen32 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40