Harr Scheffer (1937-2016) Linosnede, Terschelling - Ingelijst
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 53 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50