5. Libre Esthétique

Libre Esthétique

Opgericht in 1893 - opgeheven in 1914

La Libre Esthétique

La Libre Esthétique was een kunstenaarsgroep in België. De groep was de opvolger van Les Vingt, die door interne onenigheden uit elkaar was gevallen. De meeste leden van Les Vingt stapten over naar La Libre Esthétique. Hier werden ook jaarlijkse avant-gardetentoonstellingen gehouden. Binnen La Libre Esthétique was meer aandacht voor de decoratieve kunst van de art nouveau, er was echter nog steeds geen vast programma of een gemeenschappelijke stijl binnen de groep.

Georges Lemmen - Lezende dames kopen? Bied vanaf 220!
Georges Lemmen (1865-1916) Belgisch Lezende dames
Afmetingen30 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220