5. Movimento Spaziale

Movimento Spaziale

Opgericht in 1947

Movimento Spaziale

Movimento Spaziale, ook wel Spazialisme, is een kunstbeweging uit Italië die gesticht werd door de Italiaan Lucio Fontana in 1947. Fontana kwam met een manifest, waarin hij zijn ideeën uiteenzette. Hij riep om een kunst die wetenschap en technologie gebruikte, zoals neon licht, radio en televisie. Kleur, geluid, ruimte, beweging en tijd gesynthetiseerd tot een nieuwe soort kunst. Hieruit kwamen de eerste installaties voor.

Edmondo Bacci - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Edmondo Bacci (1913-1978) Italiaans zonder titel
TechniekSjabloondruk
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30