5. Natuurlijk Ned. figuratieve kunst

Natuurlijk Ned. figuratieve kunst

Opgericht in 1970 - opgeheven in 2010

Natuurlijk: Nederlandse figuratieve kunst 1970-2010

Sinds 1974 verzamelt ING kunst, wat geresulteerd heeft in de ING Collectie, een van de grootste bedrijfscollecties in Nederland. De focus bij het verzamelbeleid ligt op hedendaagse Nederlandse figuratieve kunst. Na ruim 35 verzamelen besloot ING Collectie in 2010 om 267, van 51 kunstenaars, te doneren aan het Drents Museum in Assen. Het doel van deze donatie was om een deel van collectie permanent aan het publiek te kunnen tonen. Daarom zullen de permanent bij het Drents Museum ondergebrachte werken in wisselende samenstelling in het museum te zien zijn. De gedoneerde werken vormen een representatieve dwarsdoorsnede van de ING Collectie. Zodoende moet de bezoeker van het museum een beeld kunnen krijgen van de inhoud van de ING Collectie.

Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen64 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!
Kenne Gregoire (1951) Nederlands l'autumno
Afmetingen76 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 60
Jeroen Hermkens - Museumplein Amsterdam kopen? Bied vanaf 150!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Museumplein Amsterdam
TechniekLitho
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Han Mes - Stilleven. kopen? Bied vanaf 269!
Han Mes (1936) Nederlands Stilleven.
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 269
Gerti Bierenbroodspot - Fallen Head / Baalbek (GROOT) kopen? Bied vanaf 175!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Fallen Head / Baalbek (GROOT)
TechniekLitho
Afmetingen112 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Rolf Weijburg - ZANZIBAR SOKO YA SAMAKI kopen? Bied vanaf 69!
Rolf Weijburg (1952) Nederlands ZANZIBAR SOKO YA SAMAKI
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 69
1 bieding
Jeroen Hermkens - handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004 kopen? Bied vanaf 160!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004
TechniekLitho
Afmetingen51 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand, kopen? Bied vanaf 500!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Spiegel aan de wand,
Afmetingen110 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Jeroen Hermkens - Monaco kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Monaco
TechniekLitho
Afmetingen32.2 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Pat Andrea - Unica kopen? Bied vanaf 1300!
Pat Andrea (1942) Nederlands Unica
TechniekPotlood
Afmetingen9 x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.300
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Pat Andrea - Zomeravondtraining kopen? Bied vanaf 75!
Pat Andrea (1942) Nederlands Zomeravondtraining
TechniekLitho
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Han Mes - Het masker, litho kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes (1936) Nederlands Het masker, litho
TechniekLitho
Afmetingen40 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Aat Verhoog - In de tuin, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands In de tuin, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
€ 50
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 145!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen84 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Cornelis Doolaard - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Cornelis Doolaard (1944) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen24 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Pat Andrea - Schetsboek kopen? Bied vanaf 65!
Pat Andrea (1942) Nederlands Schetsboek
TechniekLitho
Afmetingen54 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jeroen Hermkens - Fort Vuren kopen? Bied vanaf 300!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Fort Vuren
TechniekLitho
Afmetingen131 x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Gerti Bierenbroodspot - serviesgoed 44 stuks met UNICUM kopen? Bied vanaf 800!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands serviesgoed 44 stuks met UNICUM
Afmetingen10 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Gerti Bierenbroodspot - Ontbijtservies 27-delig kopen? Bied vanaf 250!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Ontbijtservies 27-delig
TechniekKeramiek
Afmetingen1 x 1 cm (h x b)
Gewicht5 g
€ 250
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Oplontis II - 1986 kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Oplontis II - 1986
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Gerti Bierenbroodspot - zeefdruk: slang kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands zeefdruk: slang
Afmetingen76.5 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jeroen Hermkens - Revius College/ School kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Revius College/ School
TechniekLitho
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Vincent van Ojen - Bloemen kopen? Bied vanaf 120!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Bloemen
Afmetingen90 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Gerti Bierenbroodspot - Kein Titel IV (Fallen Head) kopen? Bied vanaf 375!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Geen titel IV (Fallen Head)
TechniekLitho
Afmetingen112 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Henk Helmantel - 2 boeken - gratis verzonden binnen NL kopen? Bied vanaf 50!
Henk Helmantel (1945) Nederlands 2 boeken - gratis verzonden binnen NL
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 50
Han Mes - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes (1936) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 42.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jeroen Hermkens - litho Slot Zeist kopen? Bied vanaf 95!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands litho Slot Zeist
TechniekLitho
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Aat Verhoog - Just married, litho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Just married, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Vincent van Ojen - Houtsnede, Herfstlandschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Houtsnede, Herfstlandschap - Ingelijst (Groot)
Afmetingen108 x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Wil Rombouts - Vogels ( 2 stuks ) kopen? Bied vanaf 175!
Wil Rombouts (1942) Nederlands Vogels ( 2 stuks )
TechniekLitho
Afmetingen43 x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975 kopen? Bied vanaf 100!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Labyrinth - 1975
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Gerti Bierenbroodspot - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands zonder titel
Afmetingen62 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Afmetingen62 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Gerti Bierenbroodspot - Gandhara met Goud poeder kopen? Bied vanaf 475!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Gandhara met Goud poeder
Afmetingen97 x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Afmetingen63 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Verhoog - handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Pat Andrea - training een zomeravond (sc4) kopen? Bied vanaf 105!
Pat Andrea (1942) Nederlands training een zomeravond (sc4)
TechniekLitho
Afmetingen50 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 105
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Oplontis - 1987 kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Oplontis - 1987
TechniekLitho
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75