Jean Tinguely (1925-1991) zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Afmetingen | 110 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250