5. Nieuw realisme

Nieuw realisme

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1970

Nieuw Realisme

Het nieuw realisme bestond uit een groep kunstenaars. In hun werken bewerkten deze kunstenaars alledaagse dingen uit de urbane omgeving. Op deze manier onderzochten ze het object uit het dagelijks leven in alle vormen. Zo werden er afvalproducten verzameld en in een ander verband opgesteld. Wat de kunstenaars verbindt is dat ze de werkelijkheid op een andere, vernieuwende manier benaderen. Het was een reactie op de traditionele kunst en de traditionele technieken.

Er worden 20 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin kopen? Bied vanaf 95!
Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1995
TechniekOffset
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - The Valley Curtain, 1972 kopen? Bied vanaf 95!
Christo - The Valley Curtain, 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1972
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 350!
Christo - Wrapped Reichstag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooruser

Jaartal1979
TechniekOffset
Afmetingen62.5 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Blue Umbrellas Japan + origineel stofmonster - droogstempel Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo - The Blue Umbrellas Japan + origineel stofmonster - droogstempel Domberger

Varia

Geplaatst doorbone

Jaartal1991
Afmetingen49 cm x 51 cm (h x b)
Christo - Kleurenoffset WRAPPED COAST AUSTRALIA uit 1991 kopen? Bied vanaf 65!
Christo - Kleurenoffset WRAPPED COAST AUSTRALIA uit 1991

Varia

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1991
Afmetingen64 cm x 98 cm (h x b)
Christo - Kleurenoffset THE GATES-CENTRAL PARK NEW YORK uit 2005 kopen? Bied vanaf 75!
Christo - Kleurenoffset THE GATES-CENTRAL PARK NEW YORK uit 2005

Varia

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 76 cm (h x b)
Christo - Kleuren-offset SURROUNDED ISLANDS kopen? Bied vanaf 55!
Christo - Kleuren-offset SURROUNDED ISLANDS

Prenten & Uitgaves

Jaartal1983
TechniekOffset
Afmetingen64 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Yellow Umbrellas US + origineel stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo - The Yellow Umbrellas US + origineel stofmonster - Lithoseri Domberger

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Gates - Project for Central Park, New York City (2001) kopen? Bied vanaf 425!
Christo - The Gates - Project for Central Park, New York City (2001)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Gates, Project for Central Park, New York City kopen? Bied vanaf 39!
Christo - The Gates, Project for Central Park, New York City

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorwhats_Fine_Art

Jaartal2005
TechniekVaria
Afmetingen46.4 cm x 46.4 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Daniel Spoerri - Ein Mensch ist....- Zeefdruk van een borduurwerk- gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!
Daniel Spoerri - Ein Mensch ist....- Zeefdruk van een borduurwerk- gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Die Hungrige Schildkröte - 2014 - Editie 50- Gesigneerd op achterzijde kopen? Bied vanaf 850!
Daniel Spoerri - Die Hungrige Schildkröte - 2014 - Editie 50- Gesigneerd op achterzijde

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1972
Afmetingen106 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arman - Kleurenoffset ROLAND GARROS uit 2002 kopen? Bied vanaf 55!
Arman - Kleurenoffset ROLAND GARROS uit 2002

Affiches

Jaartal2002
TechniekOffset
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!
Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 50!
Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain?

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbrugtever

Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen52 cm x 44 cm (h x b)
Aftersale
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjossedema

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Christo - Wrapped Coast , Little Bay , Sydney 1969 - handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 109!
Christo - Wrapped Coast , Little Bay , Sydney 1969 - handgesigneerd in pptout

Varia

Geplaatst doorbone

Jaartal1999
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)