5. Kring van Beeldhouwers

Kring van Beeldhouwers

Opgericht in 1918

Nederlandse Kring van Beeldhouwers (NKVB)

De Nederlandse Kring van Beeldhouwers is een belangenvereniging voor beeldend kunstenaars en telt ongeveer 180 leden. De vereniging streeft ernaar de belangstelling voor de driedimensionale kunst te vergroten, zowel binnen als buiten Nederland. Daarnaast wil de Nederlandse Kring van Beeldhouwers de onderlinge contacten tussen de beroepsmatige beeldhouwers vergroten en versterken.

Er worden 77 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Theo Niermeijer - 'Seed' (1981) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer - 'Seed' (1981)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1981
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - 'Banana print: Mountain falls' (1980) kopen? Bied vanaf 80!
Theo Niermeijer - 'Banana print: Mountain falls' (1980)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1980
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen61 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - 'Armageddon' (1981) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer - 'Armageddon' (1981)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1981
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - Unicum: Ferroprint kopen? Bied vanaf 80!
Theo Niermeijer - Unicum: FerroprintSchilderij
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1982
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - 'Mytohlogy' (1981) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer - 'Mytohlogy' (1981)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1981
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doormonschau
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peer Veneman - Foto, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Peer Veneman - Foto, Zonder titel - IngelijstFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2000
TechniekDigitale Print
Afmetingen59 cm x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2000
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2000
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Stuivenberg - Zeefdruk, Abstracte compositie in zwart kopen? Bied vanaf 1!
Piet van Stuivenberg - Zeefdruk, Abstracte compositie in zwartGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1960
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lotti van der Gaag - Le jardin de la plante gêante nommee l ‘ arbe kopen? Bied vanaf 50!
Lotti van der Gaag - Le jardin de la plante gêante nommee l ‘ arbe3D Multiples & Objecten
Geplaatst doorFrie429die
Jaartal1990
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Theo Niermeijer - abstracte krijttekening 1 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - abstracte krijttekening 1Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1965
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Visser - Houtsnede - 1999 kopen? Bied vanaf 225!
Carel Visser - Houtsnede - 1999Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1999
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - Zonder Titel - IJzeren beeld - Jaren 80 kopen? Bied vanaf 200!
Theo Niermeijer - Zonder Titel - IJzeren beeld - Jaren 80Beeld / Object
Geplaatst doorSmoke
TechniekIJzer
Afmetingen30 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
Geplaatst doorSmoke
TechniekIJzer
Afmetingen60 cm x 50 cm x 20 cm (h x b x d)
Theo Niermeijer - Zonder Titel - IJzeren beeld - Jaren 80 kopen? Bied vanaf 250!
Geplaatst doorSmoke
TechniekIJzer
Afmetingen30 cm x 50 cm x 12 cm (h x b x d)
Arthur Spronken - Inkttekening, In vriendschap verbonden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Arthur Spronken - Inkttekening, In vriendschap verbonden - IngelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1981
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Verpoorten - Ets - ingelijst - winterlandschap - gesigneerd - 4/25 kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten - Ets - ingelijst - winterlandschap - gesigneerd - 4/25Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloft
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - abstracte krijttekening 2 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - abstracte krijttekening 2Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1965
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Jos Verwiel - Zeefdruk, Mandras kopen? Bied vanaf 35!
Jos Verwiel - Zeefdruk, MandrasGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties
Afmetingen84 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Nic Jonk - Zeefdruk, Nieuw Elan - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Nieuw Elan - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1990
Afmetingen70.5 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lotti van der Gaag - Abstracte personen kopen? Bied vanaf 275!
Lotti van der Gaag - Abstracte personenTekening / Aquarel
Geplaatst doorEvenflow2022
Jaartal1976
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eric Claus - `Commedia dell' Arte` & `Eenentwintig Filosofen van de Twintigste Eeuw verbeeld` kopen? Bied vanaf 50!
Eric Claus - `Commedia dell' Arte` & `Eenentwintig Filosofen van de Twintigste Eeuw verbeeld`Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorElitepauper
Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Frans Verpoorten - Ets: Klauwpadden kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten - Ets: KlauwpaddenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jos Verwiel - Gestapelde bekers - stromend water kopen? Bied vanaf 1500!
Jos Verwiel - Gestapelde bekers - stromend waterBeeld / Object
Geplaatst doorJanWillem11
Jaartal1982
TechniekKeramiek
Afmetingen270 cm x 60 cm x 60 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Nic Jonk - Grafiek kopen? Bied vanaf 50!
Nic Jonk - GrafiekGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAndrevanG
Afmetingen65 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Geboorte kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk - GeboorteGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAndrevanG
Jaartal1990
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peer Veneman - BURLESQUE BAR met Kikker # oplage 12, nm+ kopen? Bied vanaf 245!
Peer Veneman - BURLESQUE BAR met Kikker # oplage 12, nm+Beeld / Object
Geplaatst doorsilkart
Jaartal1991
Afmetingen59 cm x 38 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1720 g
GesigneerdHandgesigneerd
Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!
Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NLKunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal1982
TechniekSoftcover
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996Tekening / Aquarel
Jaartal1996
TechniekStift
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - krijt op papier - reis Marokko 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - krijt op papier - reis Marokko 1966Tekening / Aquarel
Jaartal1966
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24.5 cm x 20.2 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal1996
TechniekStift
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Claus - VPK Frank Lloyd Wright brons kopen? Bied vanaf 125!
Eric Claus - VPK Frank Lloyd Wright bronsPenningen
Geplaatst doorPensioenman
Jaartal1963
TechniekPenning
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
Geplaatst doorAndrevanG
Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Grafiek kopen? Bied vanaf 45!
Geplaatst doorAndrevanG
Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Hekman - O Weelde O Verheugenis om ‘t Kind dat van ons Allen is kopen? Bied vanaf 60!
Joop Hekman - O Weelde O Verheugenis om ‘t Kind dat van ons Allen isPenningen
Geplaatst doorliesko
Jaartal1947
Afmetingen6 cm x 6 cm x 0.2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Albert Termote - Admiraal Cornelis Tromp kopen? Bied vanaf 60!
Albert Termote - Admiraal Cornelis TrompPenningen
Geplaatst doorPensioenman
Jaartal1941
TechniekBrons
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Theo van Reijn - Mr. P.W.A. Cort van der Linden kopen? Bied vanaf 60!
Theo van Reijn - Mr. P.W.A. Cort van der LindenPenningen
Geplaatst doorPensioenman
Jaartal1935
TechniekBrons
Gerrit van der Veen - VPK Lucas van Leyden kopen? Bied vanaf 95!
Gerrit van der Veen - VPK Lucas van LeydenPenningen
Geplaatst doorPensioenman
Jaartal1933
TechniekBrons
Theo Niermeijer - aquarel met zwarte stift - reis Marokko 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - aquarel met zwarte stift - reis Marokko 1966Tekening / Aquarel
Jaartal1966
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 24.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - viltstift op papier - reis Marokko 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - viltstift op papier - reis Marokko 1966Tekening / Aquarel
Jaartal1966
TechniekStift
Afmetingen20.7 cm x 24.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - Roestdruk - Dragon Year(met lijst) kopen? Bied vanaf 165!
Theo Niermeijer - Roestdruk - Dragon Year(met lijst)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal2000
TechniekCollage
Afmetingen63 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Esser - VPK Shakespeare brons kopen? Bied vanaf 75!
Piet Esser - VPK Shakespeare bronsPenningen
Geplaatst doorPensioenman
Jaartal1964
TechniekPenning
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 175!
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 -Tekening / Aquarel
Geplaatst doorMiles
Jaartal1931
TechniekStift
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst