5. Rotterdamse Kunststichting

Rotterdamse Kunststichting

Opgericht in 1945 - opgeheven in 2005

Rotterdamse Kunststichting

De Rotterdamse Kunststichting (RKS) was een stichting die zich bezighield met het bevorderen en propaganderen van het culturele leven in Rotterdam. In 2005 ging de RKS op in de Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur, en werden er taken overgedragen aan de dienst Kunst en Cultuur van de gemeente Rotterdam. De taak van de oorspronkelijke stichting was om advies te geven aan gemeentelijke en plaatselijke kunstinstellingen, subsidies te verstrekken aan instellingen en projecten, en om eigen projecten te ontwikkelen. De Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur is nu het adviesorgaan voor kunst en cultuur van de gemeente Rotterdam. De Raad is onafhankelijk en geeft slechts beleidsinhoudelijke adviezen. Daarnaast stimuleert de Raad voor Kunst en Cultuur de samenwerking binnen de kunstsector, en tussen de cultuursector en andere organisaties.

Er worden 9 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 70!
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal2015
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 129!
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderijSchilderij

Geplaatst doorFarnes

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!
Tanneke Barendregt - KwaliteitGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBlanda

Jaartal1997
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop"Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen16.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 40!
Lia van Leeuwen - VisereGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!
Lia van Leeuwen - SummertimeGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2006
TechniekEts
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!
Lia van Leeuwen - Het DuelGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lia van Leeuwen - la dolce vita kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - la dolce vitaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

Jaartal2001
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!
Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd