5. Rotterdamse Kunstenaarssociëteit

Rotterdamse Kunstenaarssociëteit

Opgericht in 1930

De Rotterdamse Kunstenaarssociëteit is een vereniging voor Rotterdamse kunstschilders. Het doel van de vereniging was om het werk van Rotterdamse kunstenaars meer onder de aandacht te brengen. Dit werd gedaan door middel van jaarlijkse ledententoonstellingen. Deze tentoonstellingen, die ondermeer in Museum Boymans van Beuningen plaats vonden, waren speciaal bedoeld voor de Rotterdamse kunstschilders om hun werk te laten zien.

Gerard Wiegman - Riviergezicht kopen? Bied vanaf 250!
Gerard Wiegman (1875-1964) Nederlands Riviergezicht
Afmetingen58 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Gerard Wiegman - Riviergezicht kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen48 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Gerard Wiegman - Rivierzicht van Gerard Wiegman kopen? Bied vanaf 350!
Gerard Wiegman (1875-1964) Nederlands Rivierzicht van Gerard Wiegman
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Frans van Eijk - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 25!
Frans van Eijk (1938-2014) Nederlands Zonder Titel
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Hendrik Schaap - Vlissingen kopen? Bied vanaf 400!
Hendrik Schaap (1878-1955) Nederlands Vlissingen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen43 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 620
Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 259!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands ingelijste gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 259
Gerard Wiegman - Bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Wiegman (1875-1964) Nederlands Bloemen
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Herman Mees - Portret - Mevrouw Nijs kopen? Bied vanaf 110!
Herman Mees (1880-1964) Nederlands Portret - Mevrouw Nijs
Afmetingen120 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Co Westerik - onbekend (sc3) kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands onbekend (sc3)
TechniekEts
Afmetingen23 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999
Afmetingen37 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Co Westerik - Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004 kopen? Bied vanaf 995!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Hendrik Schaap - Boompjes, Rotterdam kopen? Bied vanaf 600!
Hendrik Schaap (1878-1955) Nederlands Boompjes, Rotterdam
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 600
Hendrik Schaap - Haven van Rotterdam kopen? Bied vanaf 400!
Hendrik Schaap (1878-1955) Nederlands Haven van Rotterdam
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
TechniekLitho
Afmetingen15.9 x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200