Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Aquarel, Dode vogels - Ingelijst
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 100.5 x 70.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 80