Opgericht in 1975
Groep (opgericht in 1975)
Techniek | Litho |
Afmetingen | 33 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 69 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |