Alessi (1921) Blow Up fruitschaal
Afmetingen | 4 x 45 x 45 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 10 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |