Gene Eggen (1921-2000) zonder titel | 'Houtsnede'
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 56.5 x 35.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 95