Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 499