Royal Copenhagen (1775) Schaal uit de ‘Baca Fajance’ serie van Royal Copenhagen “Seedburst”
Afmetingen | 4 x 33 x 33 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2000 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Huidig bod
€ 45
1 bieding