Henk van der Leeden (1941) Originele C-print foto "Cuba" gesigneerd met potlood en ingelijst
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50