Adrien Joseph Heymans (1839-1921) WEIDE MET KOEIEN
Afmetingen | 52 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250