Pieter Fouquet (1729-1800) Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - handgekleurde gravure/ets
Techniek | Handgekleurd |
Afmetingen | 43.5 x 51.5 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 125