Bob Karhof (1969) Foto, Amsterdam - Ingelijst
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 52.5 x 131 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40